W sobotę sparing z Oskarem

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA

Sobota, godz. 11, boczne boisko przy N9
Nasi piłkarze w sobotę przed południem rozegrają drugi mecz kontrolny przed nowym sezonem. Po dwudniowych, wyczerpujących testach wytrzymałościowo - szybkościowych może być różnie. W zespole Broni kolejną szansę otrzymają nowi gracze. 

Broń ma za sobą ciężki tydzień. W czwartek i w piątek drużyna miała zaplanowane testy wytrzymałościowo – szybkościowe. Na podstawie ich wyników sztab szkoleniowy będzie wiedział jak pracować z poszczególnymi zawodnikami, komu odpuścić, a komu dołożyć obciążenia. W przyszłym tygodniu nie licząc środy, zespół trenować będzie dwa razy dziennie.

Na razie zarząd podziękował bramkarzowi, Mateuszowi Deka, który bronił w drugiej połowie w meczu sparingowym ze Zwolenianką.
Trener Dziubiński szczególnie jeszcze raz chce się przyjrzeć Słowakowi, Peterowi Drobnjakowi, Ukraińcom, Adriejowi Radczence i Anatolijowi Tutininowi. Po raz kolejny zagrają też Mateusz Syta, Bartek Książek oraz Wajih Bouchniba. Prawdopodobnie pojawi się też Nigeryjczyk Paschal Ekwueme, choć do piątkowego południa potwierdzenia nie mieliśmy.

Sobotni sparingowy rywal, Oskar Przysucha, ma a sobą debiutancki sezon w czwartej lidze. W drużynie tej grali i grają dobrze znani piłkarze, Bartłomiej Książek, czy Paweł Maciejczak. Trenerm jest Bolesław Strzemiński, przed laty znakomity piłkarz Broni.

Z WISŁĄ U SIEBIE
Nastąpiła za to zmiana środowego meczu. Broń podejmie Wisłę Puławy na głównym stadionie N9 o godz. 17.30. Pierwotnie mecz miał się odbyć w Puławach.

PODOBNE WPISY