W sobotę tylko zwycięstwo!

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Sobota, godz. 14, stadion przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Czas na eksperymenty, gapiostwo w obroni i koszmarne wpadki już się skończył. W sobotę chcemy zwycięstwa! Nasi piłkarze podejmą beniaminka trzeciej ligi, ekipę Oskara Przysucha. Zapowiada się fascynujące widowisko, na które powinien przyjść każdy, kto ma w sercu Broń.

Za nami długie lato i inauguracyjny mecz z Wartą Działoszyn, który Broń zremisowała 2:2 i straciła pierwsze punkty. Jeśli nasz zespół zagra tak jak w drugiej połowie, narzuci przeciwnikowi swój styl gry, a przy tym będzie konsekwentnie i daleko rozbijał ataki rywala, to o wynik sobotniej konfrontacji możemy być spokojni. 45 minut dobrej gry pokazało, że w zespole drzemie ogromny potencjał, że drużyna ma charakter. Jednak 45 minut nie wystarczyło do tego, aby wygrać mecz, więc z Oskarem trzeba będzie zagrać na „Maksa” przez 90 minut.

CZYTAJ DALEJ

O RYWALU

Nasz zespół jest faworytem tej potyczki i trudno wyobrazić sobie, co stanie się w przypadku kolejnej straty punktów. Trzeba też oddać duży szacunek przeciwnikowi. Oskar poświęcił wakacje, aby rozegrać cztery mecze barażowe z Pilicą Przedbórz i Mazovią Mińsk Mazowiecki. Przysuski zespół w jubileusz 50 – lecia istnienia zagrał historyczny mecz w 3 lidze. Przysuszanie przegrali na inaugurację 1:4 z Sokołem w Aleksandrowie Łódzkim, ale rywale to mocna ekipa, więc zobaczymy jak Oskar zaprezentuje się na Narutowicza 9.

Nie ma już w tej drużynie dwóch zawodników Broni, którzy pomogli w awansie – Norbert Rdzanek i Bartłomiej Książek ubyli do Polonii Iłża. W zespole z Przysuchy drugim bramkarzem jest Patryk Czarnota, młody golkiper z Broni, a do zespołu powrócił Paweł Maciejczak wychowanek Broni. W drużynie tej nie brak doświadczonych zawodników jak Cezary Czpak, Kacper Wnuk, Piotr Skałbania, czy Piotr Kornacki.

Nasi zawodnicy również mają spore umiejętności i powinni potwierdzić swoją wyższość. Zapraszamy wszystkich na godz. 14 na stadion Broni.