W sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM
Sobota godz. 11
ul. Kolejowa w Ostrowcu Świętokrzyskim


Pierwszy wyjazdowy sparing rozegrają tej zimy nasi piłkarze. Broń zmierzy się z trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim. Trener Mikołaj Łuczak ma do swojej dyspozycji 21 zawodników, w tym czterech testowanych. Nie zagra na pewno Bartek Olszewski, który narzeka na uraz mięśniowy i wskazany jest mu odpoczynek.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU

Na półmetku sezonu, KSZO zajmuje 11 lokatę w III lidze, grupa 4. Kibice tego klubu na pewno oczekiwali więcej, ale w tym roku ekipa trenera Rafała Wójcika nie powalczy o awans. W ostatnich sparingach KSZO wygrał z Metalem Tarnów 2:1 i GKS Nowiny 4:2. Klub dopiął dwa zagraniczne transfery – pozyskał Łotysza, Armansa Galajsa i Kolumbijczyka, Arleisona Martineza.

W naszym zespole nastroje dopisują. Z drużyną trenuje czterech nowych graczy i można powiedzieć, że dwóch z nich jest już jedną nogą w Broni. Po niedzieli będziemy informować o podpisanych umowach. Nie zmienia to faktu, że trener Mikołaj Łuczak nadal szuka wzmocnień i kolejni gracze będą przetestowani już w sobotę. Takk jak już wspomnieliśmy – zabraknie jedynie Bartka Olszewskiego, który doznał kontuzji, ale uraz na szczęście nie jest zbyt poważny.

W sobotę od godz. 11 bedziemy na żywo informować o tym co dzieje się na na boisku Ostrowcu Świętokrzyskim.

PODOBNE WPISY