W sobotę z Mazowszem

W sobotę o godzinie 11 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Broń Radom zagra w kolejny meczu sparingowym. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Mazowsze Grójec. Warto przypomnieć, że grójczanie to nasz pierwszy ligowy rywal, z którym Broń zmierzy się na wyjeździe 21 marca.

Mazowsze to nie jest zupełnie obca drużyna. Trenerem grójczan jest wychowanek Broni, Konrad Głowka. W tej ekipie występuje inny wychowanek naszego klubu, Michał Kucharski. W sobotnim meczu zagra również Przemysław Skorupa, który jesienią występował w naszym klubie.
Również w naszej Broni nie brakuje grójeckich aspektów. Wszak nowy bramkarz Broni Radom, Paweł Młodziński to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników Mazowsza w ostatnim czasie. Bracia Artur i Wojciech Kupiec spędzili przy ul. Laskowej kilka sezonów.
Mazowsze w tym pojedynku testować będzie kilku zawodników. Z kolei w Broni raczej nie należy się spodziewać nowych graczy.
– W pierwszych dwóch, trzech sparingach chcę dać pograć wszystkim, których miałem na obozie. Podobnie jak w sparingu z Nidą, podzielę zespół na dwa składy, które zagrają po 45 minut – mówi trener Artur Kupiec.
W Broni nie zagra Arkadiusz Chudziński, który nadal nie wyleczył stawu skokowego. Zabraknie również Huberta Siary, który prawdpodobnie popołudniu zagra w sparingu w barwach Wulkana Zakrzew. Z kolei po chorobie do składu powróci Emil Jędrzejewski.
Zapraszamy o godz. 11 na mecz sparingowy Broń – Mazowsze

PODOBNE WPISY