W środę mecz ze Zniczem II

BROŃ RADOM - ZNICZ II PRUSZKÓW
Środa godz. 18Kolejny trudny mecz przed naszymi piłkarzami. W środowy wieczór Broń Radom podejmie rezerwy pierwszoligowego Znicza Pruszków. Wiele będzie zależeć od tego w jakim składzie przyjadą rywale. Wszak w środę pierwsza liga pauzuje i może być tak, że pruszkowianie zagoszczą na naszym stadionie w mocnym składzie. Bez względu na wszystko Broń musi dać z siebie możliwie jak najwięcej. Liczymy, że na swoim obiekcie punktów nie będziemy tracić.

Za nami istny maraton. Sześć kolejek w sierpniu, a środowa będzie siódma. W sobotę następny mecz w Konstancinie, a w środę, 7 września wyjazd do Grójca na pucharowy pojedynek. Potem czeka nas przyjazd Pilicy Białobrzegi. Chwała piłkarzom, którzy wytrzymają ten zwariowany czas. Dotyczy to nie tylko naszej drużyny, ale również innych zespołów. Niektóre już borykają się z kontuzjami, kartkami, niektóre już potraciły punkty. Tak jak pisaliśmy – sierpień może mieć kolosalne znaczenie dla układu tabeli.

W naszej drużynie przed środowym meczem nie ma żasdnych kłopotów. Nikt nie narzeka na kontuzje, nikt też nie pauzuje za nadmiar kartek. Ostatnie treningi były nieco luźniejsze, bo natłok terminarza wymusił trochę na sztabie szkoleniowym zwolenienie tempa. Niemniej trener Dariusz Różański już po sobotnim meczu w Błoniu przyznał, że prawdopodobnie będą zmiany w składzie, bo niektórzy zawodnicy czują w nogach ostatnie mecze. 

– Analizowaliśmy ostatni mecz i rzeczywiście mógł przyjść jakiś dołek fizyczny, ale cieszymy się z tego co udało się osiągnąć. 16 punktów w sześciu meczach to bardzo dobry wynik. Przed nami kolejny mecz. Wydaje mi się, że im lepszy przeciwnik, tym gra się nam znacznie łAtwiej i lepiej – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Po sześciu kolejkach rezerwy Znicza zajmują ósmą lokatę w tabeli, mając 10 punktów na swoim koncie. W sobotę pruszkowianie przegrali z Mazurem Karczew 0:1, ale wcześniej w środę po bardzo dobrej grze zremisowali 2:2 w Mszczonowie. Znicz ma bardzo dobrą szkółkę piłkarską, ma zespół juniorów w Centralnej Lidze i ma kogo przysłać na mecz do Radomia. My jednak wierzymy w nasz zespół, że po zregenerowaniu sił w środę ponownie pokaże wielką klasę i zdobędzie trzy punkty.

Zapraszamy kibiców na mecz. Piątak w dłoń i na Broń

W ŚRODĘ OD GODZ. 17.45 BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ TEKSTOWĄ RELACJĘ LIVE Z MECZU BROŃ – ZNICZ II

PODOBNE WPISY