W środę poznamy rywala

W środę w siezibie Mazowieckiego Związku Piłki NOżnej odbędzie się losowanie 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Do walki o to trofeum, a także o nagrodę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych stanie 16 zespołów, między innymi Broń Radom.

Do gry przystępują III-ligowcy: Broń Radom, Legia II Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus Warszawa oraz zwycięzcy i finaliści rozgrywek okręgowych: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Żbik Nasielsk (Ciechanów-Ostrołęka), Delta Słupno, Wisła II Płock (Płock), Oskar Przysucha, Pilica Białobrzegi (Radom), Mazovia Mińsk Mazowiecki, Płomień Dębe Wielkie (Siedlce), Mszczonowianka Mszczonów, Victoria Sulejówek (Warszawa).

Losowanie odbędzie się około godz. 12. Drużyny nie będą rozstawiane, więc teoretycznie Broń może trafić na każdego z 15 przeciwników. Zasada jest tylko taka, że z zespołem z niższej ligi zagramy na wyjeździe, natomiast jeśli trafimy na drużynę z tego samego szczebla to gospodarz będzie losowany.
Mecze 1/8 finału rozegrane zostaną w kwietniu.

PODOBNE WPISY