W święta klikamy na naszych

Zbliżają się święta, więc mamy trochę więcej czasu na głosowanie w plebicycie Echa Dnia na przedstawicieli Broni Radom. Przypomnijmy, że w tym roku mozna głosować na trzech przedstawicieli naszego klubu. Wśród sportowców nominowany był Kamil Czarnecki i cały czas jest on w czołówce. Wśród trenerów nominacją wyróżniony został Dariusz Różański. Z kolei w kategorii "Talent Roku" można głosować na utalentowango juniora, Przemysława Sobolewskiego. Gorąco zachęcamy do głosowania na naszych!

GŁOSUJ NA TRENERA
DARIUSZ RÓŻAŃSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 46 lat. Po przejęciu drużyny po spadku z trzeciej ligi, jego zespół w nowym sezonie nie doznał żadnej porażki i jest mistrzem jesieni. Drużynę juniorów doprowadził do wicemistrzostwa Mazowsza.

Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radt.10

GŁOSUJ NA SPORTOWCA
KAMIL CZARNECKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 27 lat. Napastnik i najlepszy strzelec zespołu. Jego drużyna w rundzie jesiennej nie przegrała żadnego spotkania, wywalczyła tytuł mistrza jesieni i jest na najlepszej drodze do awansu.

Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści rads.5

GŁOSUJ NA TALENT ROKU
PRZEMYSŁAW SOBOLEWSKI – głosuj TUTAJ
Broń Radom, piłka nożna. Ma 17 lat. Wicemistrz Mazowsza juniorów. Mimo młodego wieku, ciężko pracował na to, aby znaleźć się w kadrze pierwszej drużyny, która walczy o awans.
Głosuj wysyłając SMS na numer 71321 wpisując w treści radm.23

PODOBNE WPISY