Wajszczuk do czerwca w Broni

Patryk Wajszczuk jest już zawodnikiem Broni. 20-letni wychowanek Orlika Radom został wypożyczony do czerwca z czwartoligowej Szydłowianki Szydłowiec.
Wajszczuk rozpoczął karierę w Orliku Radom, potem przez pewien czas był uczniem szkółki piłkarskiej AON Remebertów. Po powrocie do naszego regionu związał się z Szydłowianką. Rozmowy pomiędzy Bronią, a szydłowieckiemi działaczami trwały długo i do łatwych nie należały. Piłkarz przydałby się zarówno w Szydłowcu, jak i w Broni. Ostatecznie kluby doszły do porozumienia i Patryk został pełnoprawnym zawodnikiem zespołu.

O Wajszczuku w samych superlatywach wypowiada się trener Artur Kupiec.
– Jest uniwersalny, bo może zagrać w ataku, a także na obu stronach pomocy. Poza tym dzięki jego obecności wzrosła zdrowa rywalizacja w zespole – mówi szkoleniowiec.

Tym samym Patryk Wajszczuk został czwartym zawodnikiem, jaki przybył w zimowej przerwie do naszego klubu. Przypomnijmy, że wcześniej do zespołu dołączyli Paweł Młodziński, Michał Doliński, a przed kilkoma dniami umowę podpisał Damian Sałek. Który z nich okaże się asem w rękawie trenera, zobaczymy na wiosnę. Na razie możecie wyrazić swoje zdanie w sondzie obok oraz w komentarzach.

Warto wspomnieć w tym miejscu o ubytkach w zespole. Z drużyną pożegnało się trzech zawodników: Hubert Siara (wypożyczony do Wulkana Zakrzew), Piotr Różański (wypożyczony do Szydłowianki Szydłowiec) oraz Przemysław Skorupa (otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu klubu i zagra prawdopodobnie w Wulkanie).

W najbliższych dniach przedstawimy pełną kadrę naszej drużyny wraz ze zdjęciami wszystkich piłkarzy.

PODOBNE WPISY