Wakacje w klubie. Trzech odejdzie na pewno

Wakacje w naszym klubie są w pełni. Z racji dość późno rozgrywanych meczów barażowych, zespół rozjechał się na wypoczynek, dopiero w przyszłym tygodniu, we wtorek rozpocznie przygotowania do sezonu. Na pewno w porównaniu do rundy wiosennej zabraknie trzech zawodników. Wiktora Kupca i Macieja Załęckiego wyliminowały kontuzje. Ukrainiec Wladlen Szkuratko grał mało, nie zdecydował się zostać w Polsce. Z kolei Białorusin, Maksim Kvantsar jest na etapie załatwiania dokumentów pozwalających mu na pobyt w Polsce i może go zabraknąć na pierwszych zajęciach.

Na wakacjach przebywa również trener Artur Kupiec. Po niedzieli wraca i czekają go rozmowy z zarządem klubu na temat budowania zespołu na trzecioligową jesień. Rozmowy czekają też zawodników. Nie będzie niczym odkryczym, gdy napiszemy, że zespół potrzebuje kilku wzmocnień. Pojawią się w przyszłym tygodniu nowi zawodnicy, trener szukać będzie też też 2-3 młodzieżowców, wszak powraca przepis mówiący o grze dwóch młodzieżowców przez 90 minut.

Na razie więcej jest zagadek nic konkretów, ale nie ma powodów do niepokoju. Więcej informacji podamy już po pierwszych zajęciach. Te odbędą się we wtorek o godz. 17. Natomiast już w środę drużyna zagra z Widzewem w Łodzi.