Wakacyjna forma rocznika 2007

W sobotę w Białobrzegach rocznik 2007 Broni Radom wziął udział w turnieju "Pilica Cup". Impreza była fajnie zorganizowana, nasz klub wystawił dwie drużyny i obie zaprezentowały wakacyjną formę.
Relacja w rozwinięciu.

FOTOGALERIA NA PROFILU PILICY TUTAJ

W turnieju udział wzięły następujące zespoły: Pilica Białobrzegi (gospodarz), Syrenka Soccer School Legion Głowaczów, Wisła Sandomierz, Broń Radom niebiescy, Broń Radom czerwoni, Wisła Płock, Junior Radom, Star Starachowice, Soccer Słupno, Świt Ćmielów, Uks Gol Bieruń.
Na dwóch boiskach rywalizowało dwanaście zespołów z rocznika 2007 i młodsi. Z powodu nagłego wycofania się jednej z drużyn tuż przed turniejem, dwie drużyny wystawił klub Broń Radom.
Turniej rozpoczął się o godzinie 10, a uroczystego otwarcia dokonał burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek wraz z organizatorami.
Przez blisko pięć godzin na naszym stadionie trwała zacięta rywalizacja i każda z drużyn walczyła o zwycięstwo w swoim spotkaniu. Po zaciętej rywalizacji w grupach do półfinałów awansowały drużyny: Syrenka Soccer School, która zmierzyła się z Soccer Słupno oraz Wisła Płock, która zagrała ze Starem Starachowice. Do finału awansowały zespoły ze Słupna i Płocka, a tam po rzutach karnych lepsza okazała się drużyna Wisły Płock i to ona ostatecznie triumfowała w turnieju.
W trakcie turnieju drużyny oraz kadra trenerska zapewnione mieli wyżywienie – zupa oraz potrawy z grilla jak również napoje.
Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary oraz medale. Statuetki indywidualne otrzymali również najlepszy zawodnik, bramkarz oraz król strzelców turnieju.

Mecze półfinałowe:
Syrenka Soccer School – Soccer Słupno 2-2 k. 2-3
Wisła Płock – Star Starachowice 2-0
Mecze finałowe:
XI miejsce:
Wisła Sandomierz – Świt Ćmielów 1-2
IX miejsce:
Broń Radom niebiescy – Uks Gol Bieruń 1-2
VII miejsce:
Legion Głowaczów – Broń Radom czerwoni 1-3
V miejsce:
Junior Radom – Pilica Białobrzegi 1-1 k. 4-3
III miejsce:
Star Starachowice – Syrenka Soccer School 1-1 k. 2-3
I miejsce:
Soccer Słupno – Wisła Płock 1-1 k. 0-2
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.Wisła Płock
2.Soccer Słupno
3.Syrenka Soccer School
4.Star Starachowice
5.Junior Radom
6.Pilica Białobrzegi
7.Broń Radom czerwoni
8.Legion Głowaczów
9.Uks Gol Bieruń
10.Broń Radom niebiescy
11.Świt Ćmielów
12.Wisła Sandomiersz
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Adama Garleja z Soccer Słupno, najlepszym bramkarzem został Oskar Klatt z Wisły Płock, natomiast tytuł króla strzelców przypadł Igorowi Bartuszkowi z Syrenki Soccer School.

Źródło i fot: Pilica Białobrzegi

PODOBNE WPISY