Walczyć na przekór wszystkiemu

BROŃ RADOM - MAZUR KARCZEW
Sobota godz. 17

Nie brakuje ostatnio trenerowi Dariuszowi Różańskiemu problemów. Strata punktów, kartki, kontuzje, kadrowe problemy. W meczu z Mazurem nie zagra aż czterech zawodników. Jednak wiemy, to, że właśnie w takich chwilach najlepiej poznaje się charakter zespołów. Właśnie wtedy, gdy nie idzie, gdy zawsze jest "pod górę", zespół potrafi się zjednoczyć i potrafi wygrywać. Wbrew temu co mówią, Broń wciąż jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Warto przyjść na sobotni mecz i pomóc drużynie gorącym dopingiem. Z zespołem trzeba być, na dobre i na złe.

Tak jak już pisaliśmy, poprzez nadmiar kartek i kontuzje, trener nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników. Sam szkoleniowie w rozmowie z nami wcale nie załamywał rąk, wręcz przeciwnie tryskał optymizmem.

– To jest momement,  kiedy szansę dostają inni i jest to dla nich okazja, aby udowodnili swoją wartość. Sytuacja zmusza nas do zmian kadrowych i do zmian na poszczególnych  pozycjach, ale mam już w głowie skład na ten mecz – mówi szkoleniowiec.

Nasz sobotni przeciwnik, Mazur Karczew to drużyna, z którą w ostatnich latach graliśmy wielokrotnie w V lidze, w IV lidze i w III lidze.

Jesienią w Karczewie Broń wygrała 1:0 po golu Przemysława Wicika w 56 minucie. To był ciężki pojedynek i wydarte punkty z gardła przeciwnika. Wiosną Mazur odniósł trzy zwycięstwa, wszystkie na swoim boisku (z Mszczonowianką, Spartą Jazgarzew i Błonianką). Zespół doznał jednej porażki 0:2 w Promnej. Trenerem drużyny jest Arkadiusz Modrzejewski, znany na Mazowszu były szkoleniowiec KS Piaseczno, czy Pilicy Białobrzegi.

JESIENNE SPOTKANIE MAZUR – BROŃ ZOBACZ TUTAJ

Przypominamy też, że podczas meczu organizowana będzie zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu Karola Gutkowskiego. W piatek wieczorem rozpocznie się na naszej stronie licytacja szczególnego „Niezbędnika Kibica Broni”. Będziemy o tym jeszcze pisać.

„Piątak” w dłoń i na Broń

W SOBOTĘ OD GODZ. 16.50 BĘDZIE MOŻNA NA NASZEJ STRONIE ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO

PODOBNE WPISY