Walka i sportowa złość

BROŃ RADOM - ZNICZ BIAŁA PISKA
Sobota godz. 17

Stadion, ulica Narutowicza 9Piłkarze Broni Radom rozpoczynają serię spotkań z dolnej połowy tabeli, z zespołami, z którymi będą bezpośrednio bić się o utrzymanie. Przed nami pojedynek dwóch beniaminków. Wcale nie będzie łatwo, a liczymy, że porażka w ostatnich meczach wzbudzi w naszych zawodnikach sportową złość. Tylko walka oraz koncentracja w obronie, mogą naszym piłkarzom dać komplet punktów. Wygrana pozwoliłaby nieco uciec od strefy spadkowej, poprawiłaby też humory w naszych szeregach.


Znicz Biała Piska to beniaminek z Podlasia, który ma dwa punkty więcej od Broni. Jest to drużyna, która niemal wszystkie swoje punkty zdobyła na swoim boisku. Na wyjeździe zremisowała jedynie z rezerwami Legii Warszawa.
– Znicz Biała Piska gorzej gra na wyjazdach, ale nie można patrzeć na tabele i statystyki. Jest to drużyna o bardzo dobrych warunkach fizycznych, mająca kilku rosłych zawodników. Świetnie egzekwują stałe fragmenty i na to szczególnie musimy uważać. Będą korekty w składzie w porównaniu do ostatniego meczu. Liczę na dobry mecz moich chłopaków. To dla nas bardzo ważny mecz, bo ewentualna wygrana pozwoli nam trochę uciec od strefy spadkowej – powiedział nam trener Broni, Artur Kupiec.
Cieszy na pewno fakt, że do gry w naszym zespole powraca Jakub Góźdź. To dobrze, bo z powodu kontuzji wypadł inny młodzieżowiec Emil Możdżonek. Zabraknie też Przemysława Nogaja.
Bez względu na to kto zagra, a kto będzie pauzować, trener Artur Kupiec wierzy w swoją drużynę i ma nadzieję, że Broń wróci na zwycięzką ścieżkę.
Serdecznie zachęcamy kibiców do głośnego dopingu! Ważna informacja jest taka, że podczas tego meczu, na trybunie od strony parku będzie można zapisać się na wyjazd do Łomży. Zachęcamy też do wrzucania pieniążków do kibicowskiej puszki.

Przypominamy, że bilety na Broń kosztują odpowiednio:
10 zł – normalny
5 zł – ulgowy (dla uczniów w wieku 12-18 lat, emerytów i rencistów)
Gratis – kobiety i dzieci

W sobotę od godz. 16,45 będziemy na żywo relacjonować to co dzieje się na murawie!
 

PODOBNE WPISY