Ważne informacje organizacyjne

Wszystko wskazuje na to, że sobotnie derby Radomia obejrzy komplet publiczności. Będzie to mecz podwyższonego ryzyka, dlatego publikujemy poniżej ważne informacje organizacyjne, aby wszyscy mogli to widowisko obejrzeć w spokoju.
Mecz rozpocznie się o godz. 15, nastomiast bramy stadionu otwarte zostaną o godz. 12.30. Prosimy, aby możliwie wcześnie przychodzić pod bramkę biletową, gdyż będzie pełna kontrola służb ochrony i wpuszczanie widzów może potrwać.

Czytaj dalej...

Od samego rana ulica Chałubińskiego (ta wzdłuż boiska ze sztuczną nawierzchnią) będzie zamknięta i nie będzie można tam ani wejść, ani wjechać autem. Odradzamy przyjazd na mecz samochodem, gdyż pod stadionem i wzdłuż ulicy Narutowicza nie będzie miejsc parkingowych.

Na trybunę A nie będą wpuszczane osoby posiadające emblematy, odzież, szaliki drużyny Broni Radom. Analogicznie dotyczy to trybuny B, gdzie nie będą wpuszczane osoby posiadające emblematy, odzież drużyny Radomiaka. Osoby zachowujące się agresywnie i prowokująco, będą wypraszane przez służby ochrony.

Przed wejściem na stadion prosimy o zapoznanie się z regulaminem obiektu, a także regulaminem dotyczących imprez masowych. Porządku pilnować będzie agencja ochorny, policja, a na trybunach działać będzie 100 kamer. Przypominamy też, że jest zakaz palenia papierosów na stadionie, poza wyznaczonymi do tego miejscami. Jeśli chodzi o trybunę A, toalety męskie czynne będą przy sektorze D i C, natomiast toaleta damska przy sektorze F. Na obu trybunach będą znajdować punkty gastronomiczne. W przypadku trybuny A, jeden z punktów usytuowany będzie przed wejściem głównym, a kolejny na drugim poziomie sektora A.

PODOBNE WPISY