Ważny finisz naszej młodzieży

W najbliższy weekend na boiska młodzi piłkarze Broni Radom. W rozgrywkach młodzieżowych końcówka jesieni jest piekelnia ważna, bo system rozgrywek na Mazowszu jest opracowany w taki sposób, że awansuje się i spada zarówno po rundzie jesiennnej, jak i latem, po zakończonym sezonie. Już wiosną Broń ma szanse mieć aż cztery zespoły w Ekstralidze. Zapraszamy kibiców na mecze z udziałem naszych zespołów.

I liga juniorów
Broń 97/98 – Wilga Garwolin

Niedziela, godz. 17
Pięć zwycięstw, pięć remisów i jedna porażka stawiają Broń na trzecim miejscu. Niestety nawet zwycięstwo nie pozwoli naszej drużynie na przeskoczenie liderującego Orła.

I liga juniorów młodszych
Orlik Radom – Broń 1999

Sobota godz. 9.30
Bez względu na wynik, chłopcy trenera Artura Kupca odbierali już gratulacje za awans do ekstraligi. Nasz zespół na 10 kolejek wygrał wszystkie mecze, bilans 69:5 mówi sam za siebie,

Ekstraliga
Broń 2000 – Wisła Płock
Niedziela godz. 11
Remis, a nawet porażka jedną bramką pozwoli naszej drużynie utrzymać się w Ekstralidze. Podopieczni trenera Marcina Krzoska nie zamierzają kalkulować i chcą wygrać mecz.

I liga rocznika 2001
Pogoń Siedlce – Broń 2001

Sobota, godz. 11
Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, Broń jest liderem, ma dwa punkty przewagi nad Józefovią Józefów. W sobotę podopieczni trenera Konrada Tarki zagrają ciężki i ważny mecz i muszą wygrać, aby myśleć o awansie do ekstraligi.

Extraliga rocznika 2002
Broń 2002 – MKS Ciechanów

Sobota, godz. 11
Dla zespołu trenera Marka Siwaka jest to bezstresowy pojedynek. Broń w Ekstralidze zajmuje 4 miejsce, ale ma jeszcze szansę, aby sezon zakończyć na trzecim. Ciechanów w klasyfikacji jest przedostatni i żegna się z Extraligą.

Radomska liga rocznika 2003
Broń 2003 – AS Radomiak

Sobota, godz. 14.30
Po 10 kolejkach zespół trenera Tomasza Dziubińskiego jest wiceliderem i raczej pozostanie na tym miejscu bez względu na wyniki ostatnich dwóch kolejek. Jednak pojedynek z Radomiakiem zawsze dodaje dodatkowego smaczku.

Radomska liga rocznika 2004
Młodzik Radom – Broń 2004

Sobota, godz. 13, boisko przy Ofiar Firleja
Broń jest liderem w tym roczniku.

PODOBNE WPISY