Weekend na bogato u młodzieży

Skończyły się ferie, skończyła się laba i nasze młodzieżowe ekipy czeka bardzo ciekawy weekend. Nasi juniorzy najstarsi zagrają z mmocnym przeciwnikiem z ligi okręgowej. Wazny dzień czeka też ekipę 2011, która jedzie na finał Windoor Cup bronić tytułu. Ciekawy turniej zaliczą chłopcy z 2009, dwa sparingi rocznik 2007, również dwa tuż po weekendzie ekipa 2010. Na turniej jedzie też zespół maluchów 2012. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Rocznik 2002
Broń Radom – Zwolenianka Zwoleń
Niedziela godz. 10
Nasza najstarsza juniorska drużyna zagra z beniaminkiem ligi okręgowej. Ciekawostką jest fakt, że w Zwoleniance ostatnio trenerem był Daniel Grymuła, ale zmienił go…Robert Rogala, czyli obaj szkoleniowcy pracujący z naszą młodzieżą.

Rocznik 2005
Broń Radom – Unia Boryszew
Niedziela godz. 12

Rocznik 2007
Talencik Radom – Broń Radom
Sobota godz. 12.30, boisko LO Staszic, ul. 11 listopada
Broń Radom – Siarka Tarnobrzeg
Niedziela godz. 15.30,

Rocznik 2009
Trzydniowy turniej pod balonem w Nadrzeczu koło Biłgoraja czeka naszą drużynę.  Udział biorą: CRACOVIA Kraków, UKS Białe Orły Warszawa, MOTOR Lublin, Dunajec Nowy Sącz, Broń Radom, BKS Lublin, AP Stalowa Wola, LUBLINIANKA Lublin, GÓRNIK Łęczna.

Rocznik 2010
Tuż po weekendzie dwie drużyny trenera Michała Kucharskiego zagrają dwa sparingi. Część chłopców pojedzie do Szydłowca na mecz z tamtejszą Akademią Piłkarską, a we wtorek część zagra sparing z Radomiakiem.

Rocznik 2011
W niedzielę od godz. 10 Broń 2011 rozpocznie batalie o obronę mistrzowskiego tytułu Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup. Sześć najlepszych zespołów zagra w Brzózie (gm. Głowaczów). Obok Broni zagrają też: UKS Jastrząb Głowaczów, Młodzik Radom, Radomiak Radom, AP Gryfia Mirów, GKS Chynów.

Rocznik 2012
Turniej w Mysiadle – miejscowość pod Warszawą w gminie Lesznowola. Podopieczni trenera Radosława Senatora zagrają w hali, mając w fazie grupowej przeciwników: z UKS Iwiczna, Koroną Góra Kalwaria, AP Wilki. Dwie najlepsze ekipy z grupy zagrają w półfinale. 

PODOBNE WPISY