Weekend naszej młodzieży

W najbliższy weekend nasza Broń zaserwuje nam sporo emocji. Seniorski zespół zagra na wyjeździe z Energią Kozienice o czym napiszemy niebawem w oddzielnej zapowiedzi. Poza tym większość naszych zespołów gra na wyjeździe, ale mimo to emocji nie zabraknie i trzymamy kciuki.

Extraliga rocznika 1999
BROŃ RADOM – ZNICZ PRUSZKÓW
Niedziela godz. 11
Ciekawy pojedynek czeka naszych juniorów. Przyjeżdża Znicz, który w 4 meczach zdobył 5 punktów, ale cały czas jest to groźny przeciwnik. Broń w 5 pojedynkach odniosła 4 wygrane.

Extraliga rocznika 2000
SF Warszawa – Broń Radom
Niedziela godz. 11
Nasza Broń w tym sezonie gra w mocno osłabionym składzie stąd jak na razie słabe wyniki. Liczymy na przełamanie, bo w niedzielę drużynie przyjdzie się mierzyć z przedostatnią w tabeli ekipą SF Warszawa.

I liga rocznik 2001
Pogoń Siedlce – Broń Radom
Sobota godz. 11
Zespół Broni w ostatniej kolejce przegrał z liderem, Drukarzem Warszawa 0:2, ale mimo przegranej pokazał się z dobrej strony. Po pięciu kolejkach Broń zajmuje 4 miejsce w tabeli, a Pogoń jest o jedną lokatę niżej.

Extraliga rocznika 2002
BROŃ RADOM – ESCOLA WARSZAWA
Sobota godz. 11
Na Narutowicza 9 przyjeżdża lider. Broń zajmuje 4 lokatę i w ostatnim meczem z SEMPem Ursynów pokazała się z bardzo dobrej strony. Trener Marek Siwak był zachwycony, a chłopcy pokazali, że w tej lidze jeśli tylko bardzo chcą, to mogą wygrać z każdym.

I liga rocznika 2003
DZIEWIĄTKA SIEDLCE – BROŃ RADOM
Sobota godz. 13.45
Po pechowej porażce 0:1 z Młodzikiem liczymy, że wreszcie drużyunie rocznika 2003 zacznie dopisywać szczęście i zespół zacznie punktować. W sobotę bardzo ważny mecz, bo Dziewiątka ma 3 punkty na swoim koncie i jest w zasięgu Broni

I liga radomska 2004
RADOMIAK – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 14
Obie drużyny w tabeli dzieli przepaść (Radomiak 8 punktów, Broń 2). Wciąz jesteśmy jednak mocno zaskoczeni faktem, że drużyna trenera Roberta Rogali jest bez wygranej. W środę w zaległym meczu zremisowała 0:0 z Mazowszem Grójec. Derbowy mecz to najlepszy moment na przełamanie.

II liga radomska 2005
Broń Radom – GTKKF Grójec
Sobota godz. 9.30
Ekipa GTKKF straciła w dwóch meczach 30 goli. Trudno spodziewać się innego wyniku niż wysoka wygrana  Broni.

PODOBNE WPISY