Weekend z Bronią

Najbliższy weekend mimo, że mna być dość zimny to na boiskach przy ul, Narutowicza 9 będzie bardzo ciepło i emocjonująco. Sporo ciekawych spotkań zagrają nasze drużyny młodzieżowe. O meczu seniorów będziemy pisać w oddzielnym newsie.

I liga rocznika 1997/98
BROŃ RADOM – ORONKA OROŃSKO
Niedziela godz. 10
Broń zajmuje trzecią lokatę w tabeli (16 punktów), natomiast ekipa gości z dorobkiem pięciu punktów jest przedostatnia. Faworytem jest nasz zespół, ale nie może zlekcewać rywali.

I liga rocznika 1999
BROŃ RADOM – OKĘCIE WARSZAWA
sobota godz. 11
Podopieczni trenera Artura Kupca są liderem tabeli i podejmą drużynę, która dotąd przegrała wszystkie mecze i ma bilans goli 2:69. każdy inny wynik niż wysoka wygrana Broni, będzie niespodzianką.

Ekstraliga rocznika 2000
BROŃ RADOM – MŁODZIK RADOM
Niedziela godz.12
Derby Radomia, w których oba zespoły grają o utrzymanie. Broń po wygranej z ostatnim w tabeli Młodzikiem ma szansę na odskoczenie od strefy spadkowej.

I liga rocznika 2001
MKS Piaseczno – BROŃ RADOM
Niedziela godz 15
Po porażce z Józefovią nasza drużyna jest liderem, ale ma dwa punkty przewagi nad wyminioną ekipą z Józefowa. Na potknięcie w Piasecznie nie można sobie pozwolić, a nie będzie to łatwy mecz.

Ekstraliga rocznika 2002
BROŃ RADOM – LEGIA WARSZAWA
Sobota, godz. 13
Legia jest liderem tego rocznika. Na 10 kolejek wygrała 9 spotkan i jedno zremisowała. Podopieczni trenera Marka Siwaka powalczą o to, aby trochę zepsuć statystykę rywalowi.

I Radomska Liga rocznika 2003
Energia Kozienice – BROŃ RADOM
Niedziela, godz. 11