Weekend z młodzieżą

Wprawdzie nasza seniorska drużyna pauzuje w najbliższy weekend, ale nie będzie on wolny od emocji dzięki trzem ważnym meczom w Radomiu naszych juniorskich  drużyn występujących w mazowieckich ligach.

     Pierwsi na boisko wybiegną tramkparze urodzeni w roku 1995. W sobotę o godz.11.00 rozpoczną swój mecz z Perłą Złotokłos. Podopieczni Ireneusza Gorczycy  i  Dariusz aRóżańskiego walczą o awans do I ligi i ten mecz będzie doskonałą okazją do zdobycia ważnych trzech punktów. Rywal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc jest ogromna szansa na komplet punktów.
    Niedługo później ( g.14.30) rozpocznie się derbowy mecz Broń – Legion, występujących w I lidze mazowieckiej trampkarzy starszych ( rocznik 1994).  Będzie to pojedynek o sześć punktów. Broń zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, sobotni rywale są tylko o jedno miejsce wyżej z przewagą jednego punktu.
    Trzecią niedzielę z rzędu zagrają u siebie juniorzy młodsi. Podopieczni Mirosława Peresady i Tomasza Dziubińskiego na razie radzą sobie najlepiej z trójki naszych juniorskich drużyn występujacych w mazowieckich ligach. Tym razem ich rywalem będzie sąsiadujaca w tabeli ( jeden punkt mniej niż Broń i szóste miejsce w tabeli) Gwardia Warszawa. Początek meczu o godz.11.00.
 Wszystkie mecze odbędą się na głównej płycie stadionu przy Narutowicza.