Wewnętrzny sparing seniorów

4:4 - takim wynikiem zakończył się w sobotę przed południem wewn ętrzny sparing seniorów trzecioligowej Broni. Mecz miał charakter typowo treningowy i nie notowaliśmy ani składów, ani strzelców goli. Za to dla trenera Grzegorza Dziubka pojedynek miał dużą wagę i szkoleniowiec z pewnością ma większą wiedzę. Na razie jednak żadnych ocen i decyzji nie było.

– Kilku zawodników zagrało naprawdę fajny futbol i aż dziw bierze, że o tej porze roku zaraz po zimowych urlopach mają taką formę. Kilku graczy czuło w kościach piątkowe bip-testy wytrzymałościowe, niektórym brakowało jeszcze czucia piłki po przerwie urlopowej. Pośród nowych zawodników, całkiem przyzwoicie wypadł Kimura, widać, że jest ograny, ale jest za wcześnie, żeby kogoś konkretnie oceniać. Na pewno cała trójka piłkarzy zostanie na testach jeszcze przynajmniej przez kilka dni – powiedział nam trener Broni, Grzegorz Dziubek.

Przypomnijmy, że z zespołem trenują Daiji Kimura (ostatnio Rominta Gołdap), Mateusz Paradowski (Bug Wyszków) i Mateusz Dewil (Lider Włocławek). W najbliższych dniach pojawiać się będą kolejni nowi gracze. O szczegółach będziemy pisać na bieżąco., Trener Grzegorz Dziubek chciałby już w najbliższą środę o godz. 19 zagrać typowo treningowy mecz towarzyski i trwa szukanie sparingpartnera.

PODOBNE WPISY