Widać progres w grze młodych

BROŃ RADOM - KORONA KIELCE (ME) 2:0 (1:0).
1:0 W. Kupiec 25, 2:0 Kourou 71.

Broń I połowa: Michałek - Noheem, Gorczyca, Kupiec, Kobylarczyk - Doliński, Sałek, Pawelec, Rdzanek - Ziętek, Chrzanowski.
Broń II połowa: Młodziński - Chamerski, Kupiec, Kobylarczyk (70 Wojciechowski), Budziński, Teboh, Maciejczak, Leśniewski, Kourou, Chudziński, Ciupiński.

W sobotnie przedpołudnie nasz zespół rozegrał pierwszy tegoroczny mecz kontrolny. Momentami bardzo przyjemnie patrzyło się na grę naszego zespołu. Cieszy zwłaszcza gra młodych juniorów, którzy wchodzą do zespołu jak Dominik Leśniewski, Mikołaj Chamerski, czy Dawid Pawelec. Bardzo pozytywnie i bezbłędnie wypadł też testowany Maksym Kobylarczyk.

Dużo dobrego trzeba też powiedzieć o młodym zespole Korony, który poczynił duże postępy i w pierwszym kwadransie to kielczanie mogli zdobyć gola. Kąśliwy strzał w 7 minucie z trudem obronił Sebastian Michałek. Potem przewagę miał już nasz zespół. W dogodnej okazji przestrzelił z 12 metra Michał Doliński. W 25 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę źle wybił golkiper z Kielc i Wojciech Kupiec dobił futbolówkę głową.

W 2 połowie na boisku pojawił się zupełnie inny skład Broni. Wynik podwyższył Senegalczyk Kourou, który tylko dołożył głowę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Świetną okazje mieli jeszcze Daniel Ciupiński i Arek Chudziński.

Jak na pierwszy sparing,  trzeba bardzo pozytywnie ocenić grę naszego zespołu. Za tydzień w sobotę Broń zmierzy się w Ostrowcu Świętokrzyskim, z miejscowym KSZO.

Skrót video oraz zdjęcia z meczu, później.

PODOBNE WPISY