Widzew skorzysta ze wzmocnień

WIDZEW II ŁÓDŹ - BROŃ RADOM
Środa, godz. 15
Cieżkie zadanie czeka piłkarzy Broni Radom w środowe popołudnie. Nasi piłkarze zagrają z rezerwami łódzkiego Widzewa. Traf chciał, że gospodarze z pewnością skorzystają z kilkju graczy ekstraklasowej kadry. To jednak nie powinno załamywać. a wręcz przeciwnie, powinno zmobilizować naszą drużynę do dobrej gry.

W najbliższy piątek, Widzew w meczu T-Mobile Ekstraklasy podejmuje Piasta Gliwice. 48 godzin wcześniej, zgodnie z regulaminem, łodzianie mają prawo skorzystać praktycznie z kazdego zawodnika szerokiej kadry. Strona Widzewiak.pl zapewnia, że kilku graczy pojawi się w składzie na mecz z Bronią.

Naszej drużynie nie wyszedł mecz z Targówkiem, ale piłkarze o niebo lepiej spisują się na wyjazdach. Na pewno na dużym, ekstrklasowym stadionie będą chcieli z jak najlepszej strony pokazać się w Łodzi. Na meczu będzie trener pierwszego zespołu, Radosław Mroczkowski, będzie też kilku scoutów z regionu łódzkiego, dlatego zawodnicy Broni mają szansę pokazać się szerszej publiczności.

Nasza drużyna do Łodzi pojedzie bez Pawła Ankurowskiego, który w sobotę w meczu z Targówkiem doznał kontuzji już w 10 minucie. Jak długo potrwa jego przerwa w treningach, tego na razie nie wiemy.

OD GODZ. 14.50 NA NASZEJ STRONIE BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO!
Fot. www.stadiony.net

PODOBNE WPISY