Więcek w Wiśle, Pietralski w Prochu…

Emil Więcek w dniu urodzin zagrał dziś w barwach Wisły Sandomierz w meczu z Orłem Przeworsk. Albert Pietralski zdobył jedną z bramek w meczu Prochu z NIdą Pińczów, zaś Mateusz ochniewski zaliczył 60 minut w potyczce Centrum z Granatem Skarżysko Kamienna. Jak będzie wyglądała przyszłość tych zawodników, będzie wiadomo niebawem.

Emil Więcek sam zdecydował, że chce spróbować w Wiśle Sandomierz, gdzie być może będzie miał szansę grać więcej minut.Niewykluczone, że wypełniłby tam lukę po Wiktorze Putinie, który z Wisły przeszedł do GKS Bełchatów. Sandomierzanie wygrali 3:1.

Z kolei Albert Pietralski jest blisko gry w ekipie Prochu Pionki. Zagrał w Staszowie w meczu przeciwko Nidzie Pińczów i zdobył jedną z bramek, a jego zespół wygrał 7:0 z czwartoligowcem.

Mateusz Bochniewski ponownie zagrał w barwach Centrum Radom pod wodzą trenera Dariusza Różańskiego. Jego ekipa przegrała w Radomiu 1:4 z Granatem Skarżysko Kamienna. Co ciekawe dla gości dwie bramki strzelił Tomasz Bartosiak, wychowanek Broni, który cały czas pracuje w naszym klubie z rocznikiem 2010.

O kolejnych ruchach i przymiarkach kadrowych będziemy pisać na bieżąco.

PODOBNE WPISY