Wierna odpłynęła bez gola

Broń - Wierna 2:0 (0:0).
Gole: 
1:0 Rdzanek 69,
2:0 Teboh 71
Broń: Młodziński (46 Michałek) - Noheem (75 Chamerski), Gorczyca, Kupiec, Budziński (46. Kobylarczyk), Rdzanek (70 P. Śmielak), Oziewicz (75 Bartosiak), Kołodziej (60 Chudziński), Maciejczak (60 Kourou), Leśniewski (46. Doliński), Chrzanowski (46. Teboh).

Coraz lepiej z każdym meczem grają nasi piłkarze. W sobotę pewnie i zasłużenie pokonali trzecioligową Wierną Małogoszcz. Nasz zespół wystąpił bez trzech zawodników z pierwszej kadry.

Zdjęcia TUTAJ

Ze względu na kontuzje nie zagrał Damian Sałek, a odpoczęli nieco od gry Adrian Ziętek i Daniel Ciupiński. Przed przerwą trener Artur Kupiec dał szansę występu aż sześciu młodzieżowcom. Nasza drużyna posiadała sporą przewagę, ale brakowało strzałów na bramkę przeciwnika i nie było zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola. Trzeba też przyznać, że zespół z Małogoszczy zwłaszcza w pierwszej połowie był dobrze poukłądany w defensywie.

W drugiej połowie w zespole Broni zaszło kilka zmian. Nasza drużyna wciąż przeważała i atakowała i w końcu w najmniej spodziewanym momencie udało się zdobyć gola. Georghe Teboh przechytrzył golkipera i obrońców Wiernej, przejął piłkę, podał ją do Norberta Rdzanka, który tylko dołożył nogę. Zaledwie kilkadziesiąt sekunmd później, Arkadiusz Oziewicz idealnie wyłożył piłkę Tebohowi i Kameruńczyk zdobył wreszcie gola. Trzeba przyznać, że ostatnio bardzo zawodził i zdaniem trenera Artura Kupca, jest jeszcze za wcześnie, aby skreślać Georgha.

Wierna przez 90 minut ani razu poważnie nie zagroziła bramce Broni. Dobry występ w defensywie zaliczył Wojciech Gorczyca, a w pomocy Dominik Leśniewski i Mateusz Kołodziej.

W środę nasz zespół zagra o godz. 16 z Pogonią Siedlce w Radomiu. Przeciwko naszej drużynie nie zagra niestety Adrian Dziubiński, który doznał kontuzji.

PODOBNE WPISY