Wojciech Kędzierski zaczynał międy słupkami Broni mając 17 lat, a przed nim w roli stopera grał były reprezentant Polski, Kazimierz Przybyś już po powrocie do Broni.
W 1996 roku Wojtek Kędzierski na 10 lat „uciekł” do Dęblina, gdzie najpierw odrabiał wojsko, a potem reprezentował Czarnych i Orlęta. Wrócił w 2007 roku i awansował z drużyną Broni z 5, do 3 ligi, przez podwójne baraże. Od tamtej pory niemal bez przerwy jest związany z Bronią. Dostarczył nam przez lata mnóstwo radości.
Teraz pracuje w klubie jako trener bramkarzy.
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i bawimy się dalej WYBIERZ OBROŃCĘ XX LECIA



