Wracamy do Kozienic

Po nieco ponad miesięcznej przerwie, piłkarze Broni znów zagrają w Kozienicach. Tym razem będzie to sparingowy mecz z Energią Kozienice, siódmą drużyną południowej grupy IV ligi w minionym sezonie. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz.11.00 na boisku przy ul. Wiślanej.
         To będzie trzeci sprawdzian naszej drużyny przed kolejnym sezonem ligowym. Po zwycięstwach nad drugoligowcem i trzecioligowcem, czas na spotkanie z przedstawicielem czwartego frontu, ale przeciwnik wcale nie musi być łatwiejszy niż KSZO czy Granat. Zmiana nazwy klubu wskazuje na zaangażowanie w finansowanie KS-u Kozienice/ Janików Elektrowni Kozienice, co może owocować znacznym wzmocnieniem składu drużyny. Już pojawiały się pogłoski o chęci dołączenia do podopiecznych Zbigniewa Wachowicza piłkarzy Odry Wodzisław, zapewne i inni będą zainteresowani grą przy Sportowej.
Drużyna Broni powoli krystalizuje się, choć nadal są znaki zapytania i możliwości dodatkowych wzmocnień. W barwach Broni nie zobaczymy Wojciecha Molędy, Norberta Jarząbka i Arkadiusza Chudzińskiego. Dwaj pierwsi wystąpili w sparingu Polonii Iłża, Chudziński prawdopodobnie wróci do Wulkanu Zakrzew.

PODOBNE WPISY