BROŃ RADOM
SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Niedziela godz. 16
Stadion ul. Narutowicza 9

Po pięciu tygodniach przerwy nasi piłkarze i kibice doczekają się wreszcie widowiska przy Narutowicza 9. Czekają nas spore emocje, bo przyjeżdża czołowy zespół w tej lidze, ale nasza Broń rozbudziła nasze apetyty, pokazała, że potrafi grać w piłkę i w tym meczu nie jest pozbawiona szans. Zapraszamy na ten mecz! Wspierajcie piłkarzy! Podczas tego spotkania nie zabraknie również konkursów dla kibiców!

Sokół Aleksandrów ŁÓdzki w poprzednim sezonie niemal do końca walczył o awans do drugiej ligi. W letniej przerwie zespół mocno przebudowano, odważniej postawiono na wychowanków i zawodników z okolic Łodzi. Mimo tych zmian Sokół nadal jest bardzo mocny i wciąż cieszy kibiców swoją grą. Jedyny w tym sezonie mecz, Sokół przegrał u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W ostatniej kolejce zespół ten wygrał 1:0 z RKS Radomsko, a tydzien wcześniej na wyjeździe poytrafił zremisować z liderem, Sokołem Ostróda.
Na pewno na szczególną uwagę zasługuje Bartłomiej Maćczak, który w tym sezonie zdobył już 10 bramek i pokazuje, że jest bardzo ważnym punktem drużyny.

W poprzednim sezonie rozegraliśmy z Sokołem dwa bardzo ciekawe i wyrównane pojedynki. Jesienią w Radomiu przegraliśmy 2:3. Wiosną na wyjeźzie pod bramce Wojtka Kupca nasz zespół wywiózł z trudnego terenu jeden punkt (1:1).

ZOBACZ JESIENNY MECZ BROŃ – SOKÓŁ 2:3

ZOBACZ WIOSENNY MECZ SOKÓŁ – BROŃ 1:1

Nasz zespół nie musi sie obawiać faworyta z Aleksandrowa, bo po swojej stronie również ma atuty. Gra Broni wygląda coraz lepiej. W czterech ostatnich wyjazdowych meczach nasz zespół zdobył dziewięć punktów. Na dodatek po tak długiej przerwie zespół wraca z tęskniony na swój stadion i liczymy, że kibice będą 12 zawodnikiem.

– Chcielibyśmy się jak najlepiej zaprezentować po tak długiej przerwie, a zarazem podtrzymać dobrą passę. Gramy z mocnym zespołem z czołówki, który przegrał tylko raz w tym sezonie. Podtrzymać dobrą passę. Wszyscy się dobrze prezentują na treningach, każdy chce grać, ale dopiero po sobotnim rozruchu będę wiedział, kto ostatecznie zagra – powiedział trener Dariusz Różański.

Radomska drużyna do tego pojedynku przygotowuje się w komplecie. Nikt nie pauzuje za kartki, nikt nie jest kontuzjowany. Liczymy, że drużyna wyjdzie na boisko z takim samym nastawieniem jak tydzień temu, gdy w pełni skoncentrowana, pełna wiary i optymizmu, nie dała rywalowi rozwinąć skrzydeł. Gra się tak jak rywal pozwala i jeśli nasza Broń skutecznie będzie przeszkadzać faworytowi z Aleksandrowa, to możemy z dużym optymizmem w niedzielę śledzić ten pojedynek.

Nasz klub przygotowuje konkursy i niespodzianki dla kibiców, którzy pojawią się na meczu. O tym jednak napiszemy oddzielnie.

Tradycyjnie w niedzielę o godz. 15,30 będzie można na naszym portalu śledzić relację na żywo