Wszyscy grają u siebie

Kolejny bardzo ciekawy weekend piłkarski z udziałem Broni Radom. Seniorzy zagrają w niedzielę z Nerem Poddębice. Ten mecz zapowiemy w oddzielnej informacji. tymczasem nasze grupy młodzieżowe zagrają u siebie. Będzie na co popatrzeć, bo przeciwnicy mocni i emocji z pewnością nie zabraknie. Rozkład jazdy z Bronią Radom znajdziecie w rozwinięciu

Ekstraliga rocznika 1999
BROŃ RADOM – MOSIR MIŃSK MAZ.
sobota, godz. 11 (sztuczne N9)
Lider stanie przed szansą na poprawienie dorobku punktowego. Broń zagra z Mińskiem, który w tabeli zajmuje czwarte miejsce i stracił tylko trzy bramki. Łatwo nie będzie, ale wierzymy, że będzie dobrze.

Ekstraliga rocznika 2000
BROŃ RADOM – AGRYKOLA WARSZAWA
Niedziela godz. 13 (sztuczne N9)
Podopieczni trenera Marcina Krzoska zagrają z szóstą w tabeli Agrykolą. Przypomnijmy, że nasza młoda Broń zajmuje drugie miejsce tuż za Legią.

I liga mazowiecka 2001
BROŃ RADOM – DRUKARZ WARSZAWA
Niedziela godz. 17
Bardzo emocjonująco zapowiada się ten mecz. Zagra druga drużyna (Broń) z czwartą w tabeli (Drukarz).

Ekstraliga rocznika 2002
BROŃ RADOM – ZNICZ PRUSZKÓW
Sobota godz. 13
Cieżkie spotkanie czeka chłopców trenera Marka Siwaka. Broń po 5 kolejkach zajmuje trzecią lokatę. Wyżej jest tylko SEMP Ursunów oraz Legia. Z kolei przeciwnik Broni – pruszkowski Znicz zajmuje piatą lokatę.

I liga radomska rocznika 2003
BROŃ RADOM – MSPN RADOMIAK – mecz przełożono na 26 kwietnia

I liga radomska rocznika 2004
BROŃ RADOM – MAZOWSZE GRÓJEC
Niedziela godz. 9.30
Będzie to szlagierowy pojedynek na tym szczeblu. Broń zajmuje trzecią lokatę w tabeli, a Mazowsze na razie jest drugie. Zespół z grójca trenuje były zawodnik i trener Broni, Konrad Główka.