Wszyscy na wyjeździe

Wszystkie cztery drużyny juniorskie Broni, które występują w ligach mazowieckich w ten weekend zagrają na wyjazdach. Najtrudniejsze zadanie czeka juniorów z rocznika 1995, którzy w meczu na szczycie zmierzą się z Polonią Warszawa. ( na zdjęciu drużyna rocznika 1996).
MLJ U-19 ( 1993) Dąb Wieliszew- Broń Radom – Broń mimio straty pozycji lidera ( jest druga z Juniorem Ursynów, który zdobył komplet punktów) , jest faworytem w meczu z 10 w tabeli Dębem. Na formę naszej drużyny może wpływać brak piłkarzy tego rocznika grających w drużynie seniorów, ale nasi juniorzy powinni przyjechać z tarczą.

MLJ U-18 ( 1994) Dolcan Ząbki- Broń Radom – Drużyna trenera Dziubińskiego ma teoretycznie najłatwiejsze zadanie, grając z Dolcanem, który jeszcze nie zdobył punktu. Jednak nie można zlekceważyć rywala. Ten mecz będzie przetarciem przed środowym pojedynkiem naszych juniorów z Szydłowianką w seniorskim Pucharze Polski ( godz.16.00, sztuczne boisko MOSiR).

MLJ U-17 (1995) Polonia Warszawa- Broń Radom – Polonia jest liderem, ae tylko punkt przed Bronią, a nasi piłkarze bardzo nie chcą drugi raz z rzędu wracać z Warszawy bez punktu. Niewątpliwie, będzie to bardzo ciekawy mecz.

MLJ U-16 ( 1996) Agrykola Warszawa- Broń Radom
– Dla rocznik 1996 każdy punkt jest bardzo ważny- tylko 7 najlepszych drużyn zagra za rok w I lidze. Agrykola znajduje się w tabeli za Bronią i mamy nadzieję, że 3 punkty przyjadą do Radomia.

PODOBNE WPISY