Wszystko w rękach drużyny

ENERGIA KOZIENICE - BROŃ RADOM
Sobota godz. 17


W sobotę czeka nas bardzo ważny pojedynek. Po ubiegłotygodniowej porażce z Mszczonowianką, limit błędów już się wyczerpał. Nasz zespół wciąż jest liderem, bardzo ciężko pracował na to, aby wskoczyć na pierwsze miejsce, a w najbliższym meczu w Kozienicach trzeba wykonać ogrom pracy, aby utrzymać się na czele tabeli. W Kozienicach gra się bardzo ciężko, dawno tam nie wygraliśmy, ale w tym sezonie trener Artu Kupiec kończy wszelkie złe passe (wygrana w Mszczonowie, wygrana w Białobrzegach).

Więcej w rozwinięciu

W Kozienicach gra się ciężko. Przekonały się o tym wiosną ekipy z Białobrzegów i Mszczonowa. Energia ma już tylko iluzoryczne szanse na pierwsze miejsce, jednak nie ma to znaczenie, bo z Bronią każda drużyna gra na „maksa”. Nie ma co zapatrywać się na przeciwnika, na inne mecze, trzeba po prostu robić swoje i zagrać dobrą piłkę.

Samo spotkanie będzie miało dużo podtekstów. Artur Kupiec pełnił już rolę szkoleniowca Energii. W kozienickim klubie grali też: Wojciech Kupiec, Wiktor Putin. Ten ostatni spędził tam trzy lata i będzie to jego pierwszy mecz na tym stadionie przeciw dawnej drużynie.

Po drugiej stronie też nie brak „Broniarskich” podtekstów. Daniel Ciupiński niegdyś grał świetnie w Broni zdobywał dużo goli. Ponadto dziś w Energii grają nasi wychowankowie, Bartłomiej Książek, Przemysław Sobolewski, czy też mający krótsze epizody, Mateusz Midziołek i Sebastian Pryciak.

Poowoli poprawia się sytuacja kadrowa w Broni. Po pauzie za kartki wraca do gry Piotr Nowosielski. Nie ma żadnych kolejnych urazów i poza czwórką zawodników, którzy wcześniej wypadli z gry, trener Artur Kupiec ma do dyspozycji wszystkich graczy. Dla drużyny to był fajny tydzień pracy bo zespół mógł trochę odpocząć po szalonym tygodniu, ale też solidnie popracować.

W sobotę od godz. 16.50 będzie można śledzić relacje na żywo na naszuym portalu!

Kibiców zachęcamy do wyjazdu do Kozienic, bo drużyna potrzebuje teraz Waszego wsparcia! Końcówka rundy wiosennej jest bardzo ważna!

PODOBNE WPISY