Wtorek i środa z Bronią Radom

Zakończenie wakacji dla naszych piłkarzy będzie bardzo intensywne. Seniorzy już w środę zmierzą się z rezerwami Znicza Pruszków. Szerszą zapowiedź tego meczu napiszemy wkrótce na naszym portalu. We wtorek i w środę o ligowe punkty rywalizować będą nasze młodzieżowe drużyny. Pierwszy mecz w nowym sezonie zagrają chłopcy z rocznika 2004, którzy grać będą o awans do Extraligi Mazowieckiej.

Extraliga 1999
BROŃ RADOM – WISŁA PŁOCK

środa, godz. 14
Kiedy wygrywa się dwa mecze po 7:0, to trudno w trzeciej kolejce oczekiwać innego rezultatu niż kolejna wygrana. tym bardziej, że z Wisłą Płock udało się już wygrać 5:1 w poprzednim sezonie. Dla naszych juniorów nie będzie to jednak spacerek i tym razem muszą się więcej napracować na wygraną.

I liga mazowiecka rocznika 2001
Środa godz. 10
BROŃ RADOM – CHOJNIAK WIENIAWA

Trzy punkty w dwóch kolejkach zdobyli piłkarze trenera Konrada Tarki. Chcąc usadowić się w czołówce tabeli, trzeba na swoim boisku wygrywać.

Extraliga rocznika 2002
PIASECZNO – BROŃ RADOM
Środa godz. 18

Po porażce z Legią, naszym młodym piłkarzom przyjdzie się zmierzyć z kolejnym trudnym przeciwnikiem.

I liga mazowiecka rocznika 2003
BROŃ RADOM – NAPRZÓD STARE BABICE
Środa godz. 12

Naprzeciw siebie staną dwie ekipy, które słabo zaczęły sezon i są na razie bez punktów. Liczymy na przełamanie drużyny trenera Tomasza Dziubińskiego.
 
I liga radomska rocznika 2004
BROŃ RADOM – ORLIK RADOM

Wtorek godz. 16
Pierwszy mecz sezonu zapowiada się bardzo ciekawie. W derbowej potyczce przeciwnikiem Broni będzie Orlik – beniaminek tej ligi

PODOBNE WPISY