Wtorek trening. Wielka niewiadoma

We wtorek o godzinie 16 piłkarze Broni Radom rozpoczynają przygotowania do rundy jesiennej. Kto przyjdzie, kto odejdzie, jak będzie wyglądała nasza kadra? Na te pytania nawet trener Artur Kupiec nie jest w stanie odpowiedzieć.

Dziś przygotowania rozpoczęli nasi lokalni rywale. Na treningu Radomiaku 28 zawodników, trzech trenerów, czterech nowych graczy. Na treningu Orła Wierzbica frekwencja mniejsza, ale wśród trenujących Dariusz Kozubek i Łukasz Szymoniak, do niedawna zawodnicy Broni. Nawet jeśli odejdą to należą im się (szczególnie Darkowi) wielkie słowa podziękowania za póltora roku gry w Broni. Wierzymy jednak, że dojdzie on do porozumienia z naszym zarządem.

– Po ostatnim meczu z Ursusem wszyscy zawodnicy otrzymali zgodę na poszukiwanie sobie nowego klubu. Jeśli znajdą lepszy klub z lepszymi warunkami finansowymi to pewnie nie zobaczymy ich w Broni. Na razie też nie zapraszałem nowych testowanych zawodników, dopóki nie będę wiedział na co mogę sobie pozwolić – mówi trener Kupiec.

Tak więc kto pojawi się na wtorkowym treningu, to jedna wielka niewiadoma. W sobotę o godz. 11 pierwszy mecz sparingowy z Pilicą w Białobrzegi.

Fot. Echodnia.eu (Dariusz Kozubek i Łukasz Szymoniak na treningu Orła).