Wychowankowie też grali świątecznie

Idąc śladami naszych oldbojów również i zawodnicy reprezentujący Broń Radom szczególnie  w roczniku 96 spotkali się na świątecznej grze by  sprawdzić formę i powspominać dawne lata. To już 3 edycja.  W sobotni wieczór na grę przybyło 20 zawodników .  Był również trener Marek Siwak , który przez długi  okres trenował  rocznik 1996/97.

Samo spotkanie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 7-3 . W drużynie niebieski zagrali : Patryk Czarnota-Michał Modzelwski ,Piotr Dobosz,Szymon Pilarek, Mateusz Radomski, Kacper Dąbrowski , Maciej Kosela, Norbert  Wnukowski. W drużynie przeciwnej wystąpili:Sebastian Przytuła, Michał Trojanowski, Mateusz Sokołowski, Łukasz Woźniak, Kamil Oparcik, Paweł Walasik, Patryk Stankowski oraz Michał Grabowski. W spotkaniu z powodu urazów nie zagrali Oskar Kasperek, Wiktor Kupiec i Jakub Niewiadomski.

Mamy tą satysfakcję, że chyba w regionie nie ma takiego drugiego klubu który buduje taki klimat i atmosferę między  zawodnikami. Wszyscy gracze już zapowiedzieli obecność w następnym  roku a inicjatywa napewno nabierze  jeszcze wiekszego rozpędu, gdyż planujemy zaprosić zawodników trenujących w Broni w rocznikach 94-97.