BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 3:0 (1:0)

Bramki: Imiela 40, Wicik 65, Winiarski 68
Broń: Młodziński (46 Kosiorek) - Ziemak (46 Machajek), Góźdź (70 Jagieła), Jagieła (46 Kventsar), Leśniewski (46 Wicik), Dąbrowski (65 Oparcik), Czarnota, Jedynak (46 Nogaj), Kołtunowicz (46 Kasprzyk), Imiela (46 Winiarski), Śliwiński (46 Czarnecki).

Przed nami trzeci zimowy sparing.
___________________________________________
W pierwszym kwadransie to goście lepiej wyglądali na boisku, grali bardziej ofensywnie, ale na szczęście nasza defensywa nie popełniała większych błędów. Z czasem coraz większe zagrożenie zaczęła stwarzać Broń. W 23 minucie Adam Imiela trafił w słupek. Chwilę później ładnie po ziemi uderzał Przemysław Śliwiński, ale Filip Adamczyk wybronił strzał. Nie minęło kilkadziesiąt sekund a Dominik Leśniewski uderzył tuż nad spojeniem.
W 30 minucie groźnie na naszą bramkę uderzał z rzutu wolnego Konrad Paterek, zaś w 33 minucie najlepszą okazję dla Pilicy miał Michał Kucharczyk, ale strzelił obok słupka. Swoją okazję miał tez Dobkowski, ale trafił w nogi dobrze interweniującego Młodzinskiego
W 40 minucie do piłki przedłużonej głową, doszedł Adam Imiela, wyszedł sam na sam z bramkarzem Piicy i uderzył ładnie po ziemi.

Przed przerwą już nic się nie wydarzyło.

W 65 minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał sie Przemek Wicik i było 2:0
Chwile później Damian Stanisławski trafił w nogi Kosiorka, a w odpowiedzi Damian Winiarski wykończył ładną akcję kolegów. Za chwilę Winiarski miał jeszcze dwie okazje, ale zabrakło mu szczęścia i na przeszkodzie stanął golkiper Pieniażek.
W samej końcówce jeszcze goście mieli dobrą okazję, ale Kosiorek wybronił trudny strzał Stanisławskiego.