Wygrana juniorów Broni

BROŃ 95 RADOM - Ursus Warszawa 4:2 (3:0)
W trzeciej kolejce sezonu 2011/12 piłkarze Dariusza Różańskiego zanotowali kolejną wygraną. Nasz zespół grał bardzo zespołowo, a zarazem widowiskowo. Broniarze dziś byli bardzo skuteczni. Już po 6 minutach meczu Broń prowadziła 2:0. Szczególnie pierwszy gol Kuby Chrzanowskiego po indywidualnej akcji mógł się podobać. Goście jednak też mieli swoje sytuacje do strzelenia goli. Broń prowadziła już 4:0 ale na chwilę nasi piłkarze stracili koncentrację tracąc dwie bramki. Broń 95 dalej jest liderem !
BROŃ 96 RADOM - Przyszłość Włochy 3:0 (0:0)
Drugi mecz pod rząd wygrali piłkarze Konrada Główki. Do przerwy brakowało skuteczności gospodarzom aby prowadzić. W drugiej połowie piłkarze Broni zdecydowanie lepiej nastawili celowniki i mecz zakończył się zasłużym zwycięstwem.