Wygrana w Nowinach

GKS NOWINY - BROŃ RADOM 2:5 (1:1)

Bramki: Petelicki 39, Kot 55 - Goljasz 4, Odolak 65, testowany 68, Bartosiak 78, Prikhna 86
Broń: Kosiorek - Derlatka (69 Derlatka), Machajek, Jendryczko, Cukrowski, testowany, Szymczak, Kielak, Nowak, Kalinowski, Goljasz.
Broń II połowa: Brzeziński - Bartosiak, Szyszkowski, Pietrzyk, Cukrowski, Ambrozik, Prykhna, Dąbrowski (60 Wozniak), Grudzień (75 Dąbrowski), testowany, Odolak.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
-------------
W 4 min ładny strzał Goljasza z 15 metrów,  piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 
W 11 minucie świetną okazję miał Szymczak,  ale minimalnie piłka przeszła obok bramki. Dopiero w 20 min gospodarze oddali pierwszy,  groźny strzał na bramkę Broni, lecz piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny. 
W 30 min Goljasz w sytuacji sam na sam,  ale strzał obronił bramkarz. W 37 min kolejna okazja dla Broni,  tym razem Michał Kielak z sześciu metrów kopnął nad bramka. 
Chwilę później zemscilo się i Maksym Petelicki trafił zza pola karnego.  W 30 min Derlatka trafił w poprzeczkę. Jeszcze w 45 min Szymczak uderzył i piłkę sprzed linii wybił w ostatniej chwili obrońca. Broń na przerwę schodziła przy remisie, choć powinna wygrywać różnica kilku bramek.
Tuż po przerwie Szymon Kot dostał dużo swobody i huknął z łatwością.  
W 65 min kuriozalny błąd bramkarza i Kamil Odolak zdobył gola dla naszej drużyny.  W 68 min po podaniu Prikhny testowany zawodnik zdobył gola.  
W 78 min Tomek Bartosiak dostał prostopadle podanie i pięknie wykorzystał swoją szansę.  

Wkrótce zdjęcia