Wygrana z Centrum

BROŃ RADOM - CENTRUM RADOM 4:0 (1:0)

Bramki: Czarnecki 6 z karnego, Śliwiński 57, Kołtunowicz 60, Nogaj 69
Broń: Młodziński - Ziemak, Jagieła, Kajpust, Kventsar, Dabrowski, Czarnota, Leśniewski, Jedynak, Imiela, Czarnecki. 
Broń II połowa: Kosiorek - Machajek, Kajpust, Jagieła, Wicik, Kasprzyk, Sala, Winiarski, Kołtunowicz, Nogaj, Śliwiński.

Piłkarze Broni wygrali mecz z przedstawicielem klasy okręgowej, ale zwłaszcza do przerwy drużyna nie zachwyciła i grała momentami nonszalancko jak na treningowej gierce.
Po pierwszej połowie sporo pretensji do swoich piłkarzy miał trener Dariusz Różański. Broń grała nieźle, ale tylko 20 minut, a potem za mało biegała. Żeby strzelać i wygrywać, to przecież z każdym przeciwnikiem trzeba mocno pracować.

Więcej w rozwinięciu

Dopiero po przerwie nasz zespół zaczął sobie stwarzać sytuacje bramkowe. W 48 minucie wyborną okazję miał Damian Kołtunowicz. Za moment kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Przemek Śliwiński i piłka wpadła do siatki. W 60 minucie efektownym szczupakiem popisał się Kołtunowicz i tym razem golkiper nie miał szans.
Bramek powinno być dużo więcej, ale podobnie jak w meczu z Granatem, celowniki naszych piłkarzy nie były najlepiej ustawione.

Po miesięcznych, dość długich przygotowaniach nasz zespół dostał wolny weekend, aby spotkać się z rodzinami i trochę zresetować  głowy. Po niedzieli drużyna rozpocznie kolejny etap przygotowań. Kadra powoli się kształtuje, ale moga jeszcze nastąpić zmiany kadrowe.