ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - BROŃ RADOM 1:3.
Beamki: Maj 47 - Nowak 1, Szymczak 48, Derlatka 53
Broń: Kosiorek  - Bartosiak (64 testowany nr 3,  Pietrzyk,  Machajek (46 Jendryczko),  Weremko (63 Kaczmarzyk), Nowak (64 Goljasz), Prikhna (70 Kielak),  testowany nr 1 (70 Grudzień),  Kalinowski (46 Derlatka),  Szymczak (70 Mydłowiecki),  Kielak (46 testowany nr. 2).

ZOBACZ ZDJĘCIA
-------

34 sekunda, pierwsza akcja, prostopadłe podanie do Bartka Nowaka, który nie zmarnował okazji.
W 7 mon uderzał po rykoszecie Marcin Szymczak,  ale poradził sobie bramkarz.Jakub Kosiorek w 14 min obronił grozny strzał z dystansu. Chwilę później nasi obrońcy w porę wybili piłkę,  przerywając groźna akcje miejscowych.
W 30 min kolejna dobra akcja Broni. To.asz Bartosiak uderzał z 12 metrów w długi rog i minimalnie przestrzelił. Za moment świetną akcję skonstrował Nowak i piłka znowu minimalnie minęła słupek.
W 40 minucie po naszym błędzie w obronie,  Kosiorek piękna parada uratował nasz zespół.  W 45 min miejscowi zdobyli bramkę, ale strzelec był na spalonym i sędzia gola nie uznał. Pierwsza połowa w wykonaniu Broni całkiem dobrze. Gospodarze mieli dwie swoje okazje, ale Broń lepiej operowała piłka, mogła podwyższyć wynik.

Druga połowa zaczęła się źle. Spóźniła się nasza obrona i Maj znalazł się sam na sam i strzałem po ziemi pokonał Kosiorka. Odpowiedź była szybka. Broń przeprowadziła szybka ackje, a Marcin Szymczak huknął lewą nogą z kilku metrów pod poprzeczkę.
W 53 minucie długie podenie przekątne Kacpra Pietrzyka do Derlatki, ten huknął z pierwszej piłki w długi róg! kapitalny  gol!!!
W 59 min mogło być 1:4. Po ładnej akcji strzelał Dima Prikhna, ale piłke przeszła o centymetry nad spojeniem. Z kolei w 62min ładnie dośrodkował Bartosiak, a Nowak z trudnej pozycji głową strzelił nad poprzeczką.
W 80 inucie kapitalny strzał z rzutu wolngo Piotra Goljasz, bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę, dobijał Kielak i obrońcy wybili piłkę sprzed linii.
W 85 minucie bramkarz Orląt wybiegł daleko, Grudzień strzelił na pustą bramkę…i obrońca zdążył wrócić i ofiarnie wybić z pustej bramki