PROCH PIONKI - BROŃ RADOM
0:2 (0:0)

Bramki: Bartosiak 47, Czarnecki 58 z karnego
Broń: Złotogórski - Ziemak, Jagieła, Terentiew, Wójcik, Kłusek, Kędra, Ufir, Grzela, Rak, Czarnecki.
Broń II połowa: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Grot, Kencel, Jedynak, Gadomski, Winiarski, Czarnota, Bartosiak, Czarnecki.

Pierwsza połowa była bardzo wyrówna, bez klarownych sytuacji z obu stron. Gospdoarze dwukrotnie groźnie egzekwowali stałe fragmenty, po których strzelał Kacper Wnuk. W ekipie Broni bliski szcześcia w 16 minucie był Dawid Ufir, ale jego uderzenie obronił golkiper z Pionek. Również ten sam zawodnik próbował strzałów z dystansu. W końcówce pierwszej połowy Broń mocniej siedziała na polowie rywala, ale brakowało wykończenia, strzałów na bramkę.

FOTOGALERIA TUTAJ

Więcej w rozwinięciu

Bardzo dobrze zaczęła się druga połowa. Patryk Czarnota z głębi pola zagrał do przodu, Tomasz Bartosiak technicznym strzałem przelobował bramkarza. Chwilę później powinno być 0:2. Bartosiak do środka zagrał do Czarneckiego, ten zamykał akcję, ale minimalnie spudłował.
W 58 minucie indywidualną akcją popisał się Kacper Jedynak. Wbiegł w pole karne i został sfaulowany. Kamil Czarnecki bezbłednie wykorzystał „jedenastkę”.
W 68 minucie Broń miała kolejną świetną okazję. Prawą stroną pobiegł Jakub Góźdź, dośrodkował płasko do Macieja Kencela, który minimalnie nie trafił. Chwilę później z 18 metra ładnie uderzył Damian Winiarski, ale piłkę w ostatniej chwili rzut rożny sparował jeden z obrońców.
Broń w drugiej połowie stwarzała sobie sporo sytuacji podbramkowych. W 80 minucie przy akcji 3 na 2, Kacper Jedynak w sytuacji sam na sam trafił w Majosa!
Swoją okazję miał też Patryk Czarnota. W 88 minucie uderzył z 20 metrów, a piłka o milimetry przeszła nad poprzeczką.