Wygrany mecz w Żyrardowie

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - BROŃ RADOM 2:4 (1:3)
Gole: Paweł Jakóbiak 25, 50 - Sałek 15, 17, 55, Lach 28. 
Bron: Majos - Ankurowski, Skórnicki, Gorczyca, Budziński - Bojek (62 Nogaj), Sałek, Lach (86 Oshikoj), Leśniewski (88 Wicik), Marczak (90 Krukowski), Nowosielski.

Sędziuje Kamil Wolski z Siedlec
Piłkarze Broni Radom w niedzielne popołudnie grać będą w Żyrardowie. Będziemy donosić o najciekawszych wydarzeniach ze stadionu
15 – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marczaka, Damian Sałek głową zdobył bramkę.
17 minuta – ładne rozegranie Marczaka z rzutu wolnego. Damian Sałek ponownie wsadza głowę i dobywa gola.!!
25 – Paweł jakóbiak wyskoczył z zza pleców naszych obrońców, znalazł się sam na sam z Majosem i strzałem po ziemi obok naszego bramkarza, zdobył kontaktową bramkę.
28 – 1:3. Po rozegraniu rzutu rożnego strzał z 15 metrów oddał Wiktor Lach. Piłka po precyzyjnym strzale wylądowała obok słupka. Brawo Broń!!!
Do przerwy nasz zespół utrzymał prowadzenie i piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 1:3.
* * * 
Na drugą połowę Broń wyszła bez zmian. W ekipie Żyrardowianki dwie zmiany. Gospodarze na pewno będą próbowali grtać bardziej ofensywnie, bo już nie mają czego bronić.
50 – Paweł Jakóbiak zdecydował się na strzał z 20 metrów. Uderzył bardzo mocno, piłka odbiła się od słupka i jest już 2:3
56 – Głowa Damiana Sałka dziś jak przystało na kapitana. Znowu dośrodkowanie Marczaka, Damian głową od poprzeczki i piłka wpada do siatki 2:4 
W 62 minucie pierwsza zmiana. Bojka zmienia Nogaj
77 – Dwóch świetnych sytuacji nie wykorzystała Broń. Najpierw Nowosielski, a chwilę później po akcji Nogaja, Marczak trafił w bramkarza. W międzyczasie jeden z piłkarzy Żyrardowianki oddał strzał w samo „okienko”,  a Michał Majos wyciągnął się jak struna i wybronił strzał.
90 – sędzia doliczył trzy minuty. W końcówce trener Dziubiński dokonał trzech zmian. Dobrą okazję miał Nowosielski, który przelobował bramkarza, ale piłka poszybowała nad bramką.
KONIEC MECZU. Nasi piłkarze dowieźli wygraną.