Wyjątkowa wizyta w Fabryce Broni (FOTO)

Tutaj, wszystko się zaczęło - pisaliśmy zwykle, gdy powstawał artykuł o Fabryce Broni. Tak to właśnie pracownicy wytwórni utworzyli w 1926 roku Robotniczy Klub Sportowy Broń. Dziś Fabryka Broni istnieje w nowoczesnej siedzibie przy ul. Grobickiego. Piłkarze naszego klubu w czwartkowe przedpołudnie mieli okazję zwiedziś Fabrykę, poznać proces produkcyjny, zaznajomić się z historią. Spotkali się również z prezesem FB, Edwardem Migalem.

FOTOGALERIA TUTAJ

Oprócz piłkarzy, fabrykę odwiedził tez sztab szkoleniowy, a także władze klubu. Drużyna poznała historię fabryki. Można było dowiedzieć się, dlaczego niegdyś na budynkach wytwórni zasiana była trwa. W bardzo ciekawy i interesujący sposób piłkarze dowiedzieli się jak powstawały pistolety i karabiny, kto obecnie je kupuje. W trakcie zwiedzania zobaczyli też cały, bardzo precyzyjny proces wytwarzania pistoletów. W różnych częściach hali produkcyjnej można było przekonać się jak nowoczesną firmą jest Fabryka Broni. W specjalnej „Sali Tradycyji” mieli okazję wziąć do ręki i obejrzeć eksponaty jakie przez lata tutaj powstawały.
Na koniec było to, co najprzyjemniejsze, czyli strzelanie. Tutaj było bardzo przyzwoicie i żartowano, ze oby celowniki przełożyły się na strzelanie do bramek przeciwnika.
Odbyło się również spotkanie z Edwardem Migalem, prezesem Fabryki Broni. Ten wyraził nadzieję, że zespół poprawi wynik sportowy, a wówczas obiecał, że poprawią się też warunki sponsorskie obu stron.

Niebawem na naszej stronie szeroka relacja wideo.

PODOBNE WPISY