Wynik na żywo z Opoczna

CERAMIKA OPOCZNO - BROŃ RADOM 0:4.
Bramki: Wicik 14, samobójcza 38, Grunt 42, Nogaj 55
Broń: Kula - Kupiec, Grunt, Wicik, Leśniewski, Imiela, Nowosielski, Putin, Oziewicz, Czarnecki, Obłuski.
Broń II połowa: Młodziński (75 Bochniewski) - Sala, Grunt (62 Kencel), Kupiec (62 Dulias), Dobosz, Jedynak, Imiela (57 Nobis), Więcek, Nogaj, Putin (57 Węglicki), Czarnecki (70 Obłuski).

W 14 minucie Przemek Wicik popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i Broń objęła prowadzenie.
W 28 min minimalie obok słupka z dystansu uderzył Zbigniew Obłuski, a chwilę później świetną paradą popisał się Michał Kula. W 34 minucie gospodarze wybili piłkę sprzed linii bramkowej. Broń momentami grała wysokim pressingiem i Ceramika niekoniecznie sobie z tym radziła.
W 38 minucie ponownie testowany golkiper Broni sparował mocny strzał na rzut rozny. Kilkadziesiąt sekund później po dośrodkowaniu z prawej strony, obrońca próbował wybic piłkę i wpakował ją do własnej bramki.
W 42 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę uderzył Marcin Grunt, ta odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wpadła do siatki. W 44 minucie powinna paść czwarta bramka,ale lewą nogą spudłowa z 15 metrów Obłuski.

Druga połowa zaczęłą się od wymiany ataków, ale w 55 minucie po dośrodkowaniu, Przemek Nogaj niemal zawisł w powietrzu i głową trafił do siatki.
Ostatnie 20 minut, trener Artur Kupiec dał pograć przeważnie młodym zawodnikom, a mimo to Broń wciąż nadawała ton grze i była zdecydowanie lepsza. Po przerwie nasz zespół również miał kilka okazji, aby podwyższyć rezultat.
Wynik na żywo
* Odśwież stronę (F5)

PODOBNE WPISY