Wypowiedzi po meczu w Zwoleniu

Prezentujemy wypowiedzi piłkarzy, trenerów i działaczy po meczu w Zwoleniu.
Za: Echo dnia
             

                Artur Kupiec (trener Broni): Cieszę się z wygranej i z tego, że po szybko straconej bramce chłopcy podnieśli się i pokazali charakter. Oprócz tego błędu, defensywa grała bardzo pewnie. Myślę, że z całego przebiegu spotkania zasłużyliśmy na to jednobramkowe zwycięstwo.

                Paweł Potent ( trener Zwolenianki): Sam mecz był wyrównany, oba zespoły miały swoje sytuacje strzeleckie, ale to rywal wykorzystał ich więcej. Myślę, że sezon spędzony przez Broń w trzeciej lidze miał tutaj ogromne znaczenie, bo na boisku w kulminacyjnych momentach było widać większe doświadczenie zawodników z Radomia.

                Wojciech Kupiec (Broń): Zarówno dla nas, jak i dla gospodarzy to był najważniejszy mecz tej jesieni. Cieszy mnie ta bramka, bo w dotychczasowych meczach strzelałem w słupki, w poprzeczki, czasem nieprecyzyjnie i piłka nie chciała wpaść do bramki.

                Krzysztof Banaszkiewicz ( Zwolenianka): Jako były zawodnik Broni bardzo chciałem się pokazać z jak najlepszej strony. Myślę, że remis byłby wynikiem bardziej sprawiedliwym. Goście przewyższali nas doświadczeniem.

                Arkadiusz Kościelniak (Broń): Warunki dla obu zespołów były bardzo trudne przez grząskie boisko, ale myślę, że mecz mógł się podobać. O naszej wygranej zdecydowała chyba większa determinacja i zaangażowanie. Myślę, że zasłużyliśmy na komplet punktów i fotel lidera.

                Marek Chudziński ( kierownik Broni): Atmosferę przed meczem podgrzał do czerwoności prezes Zwolenianki, Waldemar Garbat, który stwierdził, że mamy przereklamowaną drużynę. Myślę, że ta wypowiedź tylko pomogła nam jeszcze bardziej zmobilizować się na to spotkanie.

 
PODOBNE WPISY