Wysoka porażka w Grodzisku

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - BROŃ RADOM 5:0 (1:0)
Bramki:Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 71, 73
Pogoń: Przyrowski - Broniarek, Kołaczek, Lisowski, Szymański (65. Grabowski), Jaroń, Strzałkowski, Kobiera, Gzieło, Maślanka, Łoś (65. Krajewski).
Broń: Zacharski - Pociecha (69. Stefański), Saavedra, Jagieła, Machajek, Leśniewski, Dias, Smuczyński (71. Goljasz), Jończyk (46. de la Nuez), Kielak (46. Dabrowski), Śliwiński (78. Głowacki).
Piłkarze Broni doznali surowej, wysokiej porażki. Pogoń tego dnia zagrała bardzo dobrze i wygrała jak najbadziej zasłużenie. Do 69 minuty, do straty trzeciego gola, ten mecz nie wyglądał tak źle, ale trzecia bramka podziała na drużynę jak uderzenie piorunem, po którym zespół sie nie podniósł. W ciągu czterech minut drużyna straciła trzy bramki. To był krótki fragment rażących błędów i fatalnej gry, które potem zaważyły na bardzo wysokim wyniku i sromotnej porażce.
Po takiej przegranej pozostaje się jedynie podnieść, wyciągnąć wnioski i walczyć dalej. Takie mecze się zdarzają. Sztab szkoleniowy i cała drużyna mają nad czym myśleć, bo za tydzień zagramy u siebie ze Świtem NDM, który dotąd nie stracił punktów. 
ZAPIS RELACJI LIVE TUTAJ

TRANSMISJA YT
TUTAJ

ZDJĘCIA TUTAJ


PODOBNE WPISY