Sędzia Marcin Wojciechowski z Ciechanowa. Niżej zapis relacji z tego spotkania.

Broń: Kędzierski - W. Kupiec, Kośmicki, Boguś, Zieliński, Cichoń, Dziubiński, Cichawa, Kościelniak - Ciupiński, Chudziński.

Naprzód: Stępiński - Bulik, Wieckowski, Iwanek, Szczepanik, Piwowarek, Berliński, Nowocień, Ogórek, Kamiński, Mucha.

Za chwile rozpocznie się to spotkanie.

16.37 – Naprzód rozpoczyna mecz.

2″ już mogło być 1:0 dla Broni, po dośrodkowaniu Ciupińskiego Stępinski w ostatniej chwili zbił piłkę naszym zawodnikom
5″ Bron w ataku, pierwszy rzut rożny, ale goście wybijają pilke
9″ probował strzelac Piwowarek jedna daleko od naszej bramki
11″ strzał Kośmickiego głową ale obok słupka
15″ groźna akcja Naprzodu. Mucha strzela nad poprzeczką
16″ strzał Ciupińskiego trafia w nogi jednego z obrońców Naprzodu, który stoi tuż przed linioą bramkową
17″ gooool strzał z dystansu Ciupińskiego perfekcyjnie wpada tuż przy słupku i mamy 1:0
19″ gol i znowu Ciupiński sprytnie ogrywa defensora Naprzodu i strzela z 10 metrów po ziemi
23″ po rzucie rożnym Kośmicki głową strzela obok słupka
25″ z ostrego kąta strzela Zieliński, ale obok slupka
29″ Kościelniak strzela nad pooprzeczką gości. Naprzód przyciśnięty na swojej połowie ma problemy z wyprowadzeniem piłki

51 rzut rozny dla gości, ale bez zagrożenia
55″ rzut wolny na 18 metrze dla Naprzodu. Strzela Nowocien, ale w środek bramki i Kędzierski nie miał problemów
55″ gooool z 25 metrów uderza Cichawa.
56″ Bawor za Chudzińskiego
57   gooooooooooooooooolll  Swietne wejscie Bawora ktory głową pokonuje golkipera Naprzodu
62″ żółta kartka dla Berlińskiego
64″ zmiana w Broni. Rdzanek za Kościelniaka. W Naprzodzie Mikulski za Piwowarka. Dla Rdzanka jest to debiut ligowy
71″ drybling Zielińskiego i ładny strzał obok słupka
73 goooooooooooooool Dziubinskiego z 30 metrow
76″ Rogala wchodzi za Dziubińskiego. Dla Roberta to powrót do ligowych bojow po polrocznej przerwie
79″ rzut rożny dla Naprzodu. pewnie łapie nasz bramkarz
80″ Cieślik wchodzi za Zielińskiego, zaś w Naprzodzie Mandes zmienia Kamińskiego
84″ Broni nadal mało. Strzał Kośmickiego broni Stepiński. Bawor zobaczył żółty kartonik
88″ kolejna dobra akcja Broni. Rogala wykłada piłkę Ciupińskiemu, ktory ma tylko bramkarza przed sobą, ale strzela obok słupka
89″ kontuzja kostki Piotra Dabrowskiego. Goście chwilowo w „10”