Wysokie zwycięstwo rocznika 2002

BROŃ RADOM 2002 - ZNICZ PRUSZKÓW 4:0
Dopiero co 15 listopada zawodnicy trenera Marka Siwaka ˜świętowali zwycięstwo w Radomskiej I-szej Lidze Mˆodzików, czyli zdobycie nieformalnego tytułˆu Mistrza Radomia w swojej kategorii wiekowej, a tu tymczasem kolejny weekend miałˆ przynie˜ść nam kolejne, jak się potem okazałˆo pozytywne emocje.

Drużynę z Plant czekaˆł ciężki mecz, co prawda sparingowy, ale za to z bardzo utytułowanym (nieoficjalnym mistrzem Warszawy) i mocnym przeciwnikiem – zespołˆem Znicza Pruszków.
Trzeba przyznać, że pierwszą poˆłowę spotkania zdominowałˆ zespółˆ goś˜ci z Pruszkowa, przez większą jej część będąc w posiadaniu piłˆki, ale nasz zespół zagraˆ bardzo dobrze w obronie i do czasu do czasu wyprowadzałˆ groźne kontrataki, a po jednym z nich mogli˜śmy nawet prowadzić, ale nasz napastnik oddałˆ zbyt lekki strzał i bramkarz przyjezdnych nie miaˆł problemu by zˆłapać piˆłkę.
Druga odsłˆona to już zupełˆnie inna gra „trójkolorowych” z Narutowicza. Od początku grali˜my odważnie, kreując akcje z przodu i czekając na bˆłędy przeciwnika. Po jednym z takich błędów Adam Kotlimowski przechwyciłˆ piłˆkę, zrˆobiłˆ „rybę” bramkarzowi, a idealnie ustawiony Patryk Lis wbiłˆ piłˆke do bramki i prowadzili˜my 1-0. Po kilku minutach byˆo juľ 2-0, tym razem to Patryk Lis „obsłˆużyłˆ” Adama Kotlimowskiego celnym podaniem, by ten ostatni mógłˆ wpisać się na listę strzelców. Aby dopełˆnić obraz gry dodam, że w 10 minucie drugiej poˆłowy byłˆo już 3-0 dla Broni i znów asystę zaliczyˆ Patryk Lis a strzelcem bramki byˆ Tomasz Oparcik. Pomimo utraty tych kilku goli zespół Znicza walczyˆ o korzystny dla siebie rezultat, jednak młˆodzi Broniarze tego dnia bardzo dobrze spisywali się w obronie. Pod koniec drugiej części spotkania nasz zespółˆ raz jeszcze wprawiˆ w euforię zgromadzonych na trybunach swoich sympatyków. Po raz kolejny Adam Kotlimowski popisałˆ się celnym podaniem z okolicy połowy boiska do wychodzącego na pozycję Patryka Lisa, który pięknym technicznym strzałˆem z półwoleja po raz drugi w tym meczu pokonaˆ bramkarza goś˜ci. Pomimo starań z obu stron do końca spotkania wynik nie uległˆ już zmianie.

W tym spotykaniu Broń Radom 2002 reprezentowali: Kacper Kozicki, Piotr Domagaˆła, Michaˆł Kieˆłbasa, Karol Nowacki, Damian Machajek, Stanisław Malec, Nikodem Zięba, Tomasz Oparcik, Patryk Lis, Adam Kotlimowski, Wiktor Jeżak, Kacper Banaczek, Jan Laskowski i Mikołˆaj Kochowski.
Wszyscy zawodnicy zasˆłużyli na pochwaˆłę i słˆowa uznania. Drużynie oraz trenerowi Markowi Siwakowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 Źródło: Broń2002.

PODOBNE WPISY