Wystarczyło 45 minut (FOTO)

Piłkarze Broni Radom udanie zakończyli rundę jesienną. Nasi zawodnicy pewnie pokonali Orła Wierzbica, choć trzeba zaznaczyć, że tylko pierwsze 45 minut mogło się podobać. Potem było już dużo gorzej. Biorąc pod uwagę cały dorobek rundy...nie możemy narzekać. Brawo drużyna, brawo trener Dariusz Różański!!!

FOTOGALERIA Z MECZU TUTAJ

Po pierwszym kwadransie zapowiadało się na pogrom. Najpierw Kamil Czarnecki w 4 minucie, potem Przemek Nogaj w 11 minucie i było 2:0. Kilka akcji, kilka groźnych strzałów pozwoliło nam przypuszczać, że ten mecz skończy się wysoką wygraną. Przed przerwą Piotr Nowosielski dołożył trzecie trafienie i drużyna zadowolona schodziła do szatni. 

Po przerwie Broń wciąż przeważała, ale niewiele z tego wynikało. Orzeł grał ambitnie i od czasu do czasu odgryzał się naszym piłkarzom. To goście w tej części gry mieli lepsze okazje do zdobycia gola i zasłużyli na honorowe trafienie. Gry Broni po przerwie nie będziemy oceniać, bo mistrzów jesieni, zwycięzców i niepokonanej drużyny po prostu dziś nie przystoi krytykować. Jest wygrana, jest pierwsze miejsce i chyba wymarzony bilans punktów.

W najbliższych dniach podsumujemy rundę. Pojawi się też wywiad wideo z trenerem Dariuszem Różańskim. Na bieżąco będziemy informować o tym co dzieje się w zespole, bo jeszcze tej jesieni…będzie sporo ciekawych nowinek 🙂

PODOBNE WPISY