Występy najmłodszych Broniarzy

Runda jesienna zakończyła się, do pierwszych sparingów jeszcze daleko, więc z tym większym zainteresowaniem będziemy śledzić występy naszych najmłodszych piłkarzy w turniejach halowych. W miniony weekend dwie drużyny- rocznika 1999 i 2000 wystąpiły w turniejach w Warszawie i Radomiu.

Podopieczni trenera Muca (rocznik 1999) wystąpili w prestiżowym turnieju Ursynów Cup i zajęli bardzo dobre trzecie miejsce.
W rozgrywkach grupowych pokonali Chemika Police 3:1, wygrali 2:0 z KS Raszyn i zremisowali 1:1 z Olimpą Elbląg, zajmując pierwsze miejsce. W półfinale przegrali 1:2 z Zawiszą Bydgoszcz. W meczu o trzecie miejsce ponownie zmierzyli się z młodymi elbrzążeżanami, tym razem gromiąc ich 6:0. Dwaj piłkarze Broni – Jan Imiołek i Maciej Wójcik musieli stoczyć bratobójczy pojedynek na „karne”, aby rozstrzygnąć, komu ma przypaść korona króla strzelców- w turnieju zdobyli jednakową ilość bramek. Lepszy o jedno trafienie ( 4:3) okazał się Jaś.

W sali PG 13 w Radomiu także  odbył się turniej dla chłopców urodzonych w 1999 roku, ale wystąpiła w nim nasza najmłodsza drużyna, złożona z zawodników z rocznika 2000. Podopieczni trenera Miłkowskiego dzielnie walczyli ze starszymi drużynami, ostatecznie zajmując siódme miejsce. Ich wyniki:  Legion- Broń 2:0, Juventa Starachowice- Broń 5:0, Orlik- Broń 0:1, Radomiak- Broń 0:0. W meczu o siódme miejsce: Broń- Młodzik 2:0.

Więcej o turniejach oraz zdjęcia na podstronach naszych najmłodszych ROCZNIK 1999 i ROCZNIK 2000

PODOBNE WPISY