Wywiad z Georghem Tebohem

Testowany George Njofri Teboh w samych superlatywach wypowiada się o Broni Radom. Dlaczego zdecydował się na treningi z ekipą z Plant? Co sądzi o ewentualnej rywalizacji z Danielem Ciupińskim?
Źródło: radomsport.pl

Pochodzącemu z Kamerunu napastnikowi, Radom powinien kojarzyć się dość pozytywnie. – To pięknie miasto – stwierdził w rozmowie z portalem RadomSport.pl. Grając przeciwko Broni w barwach Korony Góry Kalwaria, zdobył gola otwierającego wynik ligowego meczu. Chyba już wtedy zwrócił uwagę trenera radomian Artura Kupca.

Piotr Adamczyk, RadomSport.pl: Dlaczego zdecydowałeś się na treningi z Bronią Radom?
George Njofri Teboh: – To dobra drużyna i chciałbym grać w dobrych drużynach, dzięki czemu mógłbym się rozwijać. Piłka nożna jest moją pasją. Grałem przeciw Broni w ligowych meczach, więc zdaję sobie sprawę, że to jest dobry klub dla mnie do kontynuowania kariery.

Co możesz powiedzieć o zawodnikach i trenerze po pierwszym treningu?
– Od pierwszych zajęć myślę, że szkoleniowiec jest bardzo dobrym taktykiem. Po pierwszych treningach widzę pomyślnie radzący sobie klub. Mam marzenie, jak każdy inny zawodnik, że zespół awansuje do drugiej ligi.

Jeżeli będziesz grał w Broni, czeka cię rywalizacja o miejsce w składzie z Danielem Ciupińskim, który w ostatnim sezonie strzelił wiele goli dla drużyny.
– Będzie bardzo dobrze, ponieważ to sól futbolu, kiedy piłkarze konkurują ze sobą i grają udanie w piłkę dla kibiców, klubu i reprezentacji.

Rozmawiał PIOTR ADAMCZYK (RadomSport.pl)

PODOBNE WPISY