Wzmocnienie sztabu szkoleniowego

WITAMY NA POKŁADZIE!

Trener Artur Kupiec wzmacnia nie tylko drużynę, ale również tworzy mocny sztab szkoleniowy. Szkoleniowiec zachęcił do współpracy Wojciecha Kędzierskiego, wychowanka naszego klubu, wieloletniego bramkarza, który będzie pełnić funcję asystenta i trenera bramkarzy. Niebawem w klubie pojawi się też nowy fizjoterapeuta, ale o tym poinformujemy w oddzielnej informacji.

Nie jest niczym odkryczym w stwierdzeniu, że każdy trener powinien otoczyć się zaufanymi i oddanymi współpracownikami. Wojciech Kędzierski ma niespełna 43 lata. Bronił w latach dziewięćdziesiątych w Broni, potem na 10 lat ugrzązł w Deblinie, a od sezonu 2006/.07 odnosił ponownie sporo sukcesów z naszym zespołem. Nie jest też przesadą stwierdzenie, że „Joshu” ma biało – czerwoną – niebieską krew.
– Otrzymałem propozycję wspólpracy od Artura, a jemu się nie odmawia. Kiedyś odnosiliśmy sukces z Bronią w roli zawodników, teraz chcielibyśmy awansować do trzeciej ligi już w roli szkoleniowców – powiedział nam Wojciech Kędzierski.
W ostatnich latach pracował z młodzieżą Broni i szkolił w kilku rocznikach młodych bramkarz. Podobną fukcję pełnił w Ajaxie Radom. Niedawno wraz z Wojciechem Pawłowskim był współtwórcą sukcesu w żeńskim futbolu. W roli asystenta wywalczył wraz „Luksiarami” awans do Extraligi.

PODOBNE WPISY