Z Piasecznem na sześć

BROŃ RADOM - MKS PIASECZNO 6:1 (3:1)
Bramki:Mażysz 26, 55, Sałek 35, Sala 44, Dziubek 75, 87 - Uwakwa 17

Broń: Matracki - Krukowski, Ankurowski, Skórnicki, Sala, Dobosz (15 Leśniewski), Bouchniba, Wicik, Sałek, Kowalski, Mażysz oraz Młodzinski, Dziubek, Kowalczyk, Jakubczyk, Więcek, Gregorek.
 
Piłkarze Broni pokonali przedstawiciela ligi okręgowej, w meczu kontrolnym. Sobotni rywal nie był może zbyt wymagający, dlatego do wyniki meczu nie można przywiązywać większej wagi. Co prawda to przyjezdni zaczęli spotkanie z animuszem i w 17 minucie po stracie piłki w środku pola zdobyli bramkę.

Więcej czytaj dalej
FOTOGALERIA I WIDEO Z MECZU WIECZOREM

Dwie bramki dla Broni zdobył Jakub Mażysz, wychowanek Siarki Tarnobrzeg, ostatnio zawodnik Łysicy Bodzentyn. W bramce zagrał Mateusz Matracki, były gracz Polonii Warszawa, a ostatnio Zagłębia Sosnowiec. Nie wiadomo jeszcze czy zostanie ten zawodnik w Broni, czy też trener Tomasz Dziubiński zdecyduje się na Karola Budzikura.

Po sobotnim sparingu nie zapadły żadne decyzje kadrowe. Komplikuje się sprawa Pawła Kowalczyka, młodego napastnika Oskara Przysucha, którego chciałby mieć u siebie trener Broni. Zawodnik kilka tygodni temu podpisał deklarację gry w nowym sezonie w przysuskim zespole. To oznacza, że Oskar ma prawo wołać za tego gracza kwotę transferową. Chodzi tutaj o kilkanaście tysięcy złotych. Sam zawodnik bardzo chce zostać w Radomiu, ale jak się potoczy dalej ta sprawa, będziemy oczywiście informować.

Jesli chodzi o sam mecz kontrolny, to kilka akcji naszego zespołu mogło się podobać. Więcej na temat siły zespołu z pewnością będzie można więdzieć po meczach kontrolnych z trzecioligowymi przeciwnikami, Koroną II Kielce oraz Energią Kozienice.

PODOBNE WPISY